reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Mi to w sumie obojętne ale zostało mi z dzieciństwa jak mi rodzice mówili wyłącz telewizor bo spali i mąż się ze mnie śmieje jak wszystko wyłączam przy burzy
 
reklama
No to już powoli zaczyna mnie cisnąl biustonosz który kupiłam miesiąc temu i który miał spoooooory zapas wiec rosną..zawsze miałam duz3 teraz mam już ciasny biustonosz w rozmiarze f .. kto to powstrzyma;)

Sutki się powiększyły i są ciemne i brzydkie . Zwrocilam uwagę na to mężowi a on fujjjjj jak u krowy .... no normalnie przykro mi się zrobiło :(
 
No strasznie :( ciężki miałam wczoraj dzień na dzień dobry coś takiego a za chwilę miałam problem w co się ubrać a u brata w wiedniu 35 w cieniu zaduch, wszystko się do człowieka lepilo wiec ledwo żyłam
Wszystko si3 zaczyna robić małe a nie chce inwestować w ciuchy ciążowe bo liczę ze wrócę w miarę do formy po porodzie :( ciężko dzień... oby dzisiejszy był lepszy :(
 
U mnie też ciemne i coraz wieksze, dziś się przekonałam, że kolejny biustonosz już na styk się zapina. Weszłam na wagę i znowu 1,5 kg więcej. Mój mąż zachwycony rosnącym biustem :-D
 
Ja naszczęście biustonosze mam po poprzednich ciazach wiec kupować nie musze jak narazie :-) ciuchy też mam większe :-) wiec jeszcze sie mieszcze gorzej ze spodniami bo nie mogę mieć nic na brzuchu bo mnie zaczyna boleć i tu muszę kombinować
 
reklama
Oj ja i przed ciaza miałam z czego oddać wiec ja akurat z tego faktu ze mi rosna skakać pod sufit nie będę - bo jeszcze by mi sie naciagnely bardziej;) taki żarcik;) ale już by mogły przystopować serio ;)
 
Do góry