reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Pchelka witaj

Magda biedna malutka :( oby paluszek szybko sie zagoil.

Margarita ale smaka na bigosik zrobilas mniam chyba tez bede musiala sie kiedys zmobilizowac i zrobic
 
reklama
Margarita, ja z kolei w ogóle kwaśnego nie mogę, ostatnio mnie od wody zmiętą i cytryną odrzuciło. Najchętniej to bym słodycze jadła, ale ja jak Magda - cukrzyk i mi po słodyczach cukry szaleją, wystarczy,że 4 raz dziennie insu biorę, nie trzeba mi więcej :-(
 
Tiniaq współczuję cukrzycy, zawsze tak to jest, że najbardziej chce nam się tego co zakazane, mi za to słodkie prawie wcale nie wchodzi, raz na tydzień coś zjem i mam dość.
 
Pchełka witaj.

Magda na szczęście ja NIE MAM nakazu leżenie a odpoczywania i nie przeciążania się.
Z usług Pani doktor, która straszyła i kazała leżeć zrezygnowałam bo 3 innych lekarzy mówiło co innego.

Współczuję akcji z córką :(
Najgorzej jest jak dzieciom się coś dzieje :(
 
Mam nadzieje ze i mnie nakaz lezenia zaraz sie skonczy...juz ciezko mi wylezec w tym lozku :/ zobaczymy co moj na to lozysko powie bo ta dalej kazala lezec i wstawac tylko siku,zrobic jesc czy pic i wracac do lozka
 
Bozienka w końcu trochę odpoczynku od upałów choć też mi pokrzyżowalo plany bo miałam malować płot no ale trudno się mówi..

Dziewczynki powiedzcie mi czy wy też macie takie zaciemnione sutki? Ja mam brazowe i brzydkie:(
 
Kropek tez tak mam oprucz tego wszystkie blizny mi sciemnialy i kreska ciemna się zrobiła na brzuchu to jest normalne. To że jest chłodniej to się ciesze ze pada wsumie tez trochę deszczu się sprzyda ale nie lubię grzmotow ;-)
 
reklama
Do góry