reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
ja nie wymieniam. mloda je pod nadzorem.

co do soków, to ja na razie nie zamierzam dawać, bo sie wlasnie boje, ze mi Haniak wode przestanie pic. ale jak na razie to mam troche odwrotny problem, bo moja procz mleka,wody i chrupek to nie bardzo chce cos innego próbować ;)
 
Caro oj kiepsko ale moze w koncu przekona sie do sloiczkow.
Moja zjada caly ten wiekszy na obiadek,maly sloiczek deserku owocowego i duza porcje kaszki na noc

Chrupka tez wymieniam.
A soki podaje na przemian z woda i nie ma najmniejszego problemu co podam to wypije
 
dorka, nie, nic sie nie dzieje, poki co zaden wiekszy kawalek nie zostal "odciumkany" od calosci. ale tez patrze na nia caly czas. No i chrupki chrupkom też nie równe - Tygryski akurat wg mnie są nie są jakoś specjalnie klejace po obslinieniu (fakt, do zebow sie kleja, ale Mloda nie ma tego problemu..:laugh2:).
 
Ja zamowilam dzis ksiazeczki dla malej bo bardzo ja zaczely interesowac :)
Jak czytam to siedzi i patrzy raz na mnie raz na ksiazke :)
I wymyslilam nowa zabawe ona dotyka czegos na obrazku ja pokazuje jej to palcem drugi raz i mowie nazwe.Tez sie wciagnela.Tak siedzialysmy dzis ponad godzine :D
 
Witamy w poniedziałek.
Ja telewizji nie włączyłam ale już na wp rzuciło mi się coś o zatrzymaniu jakiegoś Irakijczyka w Łodzi.

Kama zdrówka dla młodego oby się nie rozwinęło.

Caro super że lepiej, oszczędzaj się tam chociaż trochę, a dla Danielka najlepszego na 6 mc;)

Dorka czy chciałaś Aschlee dorównać bo poszalałaś. Coś czuję że nie pozostanie Ci dłużna. U nas do picia tylko woda ja nie chcę przyzwyczajać do słodkich soczków.

A gdzie nam Olkę wcięło od wczoraj czyżby faktycznie teściowa dopadła się do BB.
 
W takim razie też muszę kupić te tygryski:happy:

Aschlee jak Ty to zrobiłaś, że już "tyle"dań smakujecie?:-) :) Nam to idzie jakoś powoli chyba - i nie mam pojęcia kiedy mały będzie jadł więcej-zresztą po dzisiejszych zakupach słoiczkowych nie wiem kiedy my to zjemy:baffled:TYYLE różności:rolleyes2:
 
reklama
Dorka czy chciałaś Aschlee dorównać bo poszalałaś. Coś czuję że nie pozostanie Ci dłużna. U nas do picia tylko woda ja nie chcę przyzwyczajać do słodkich soczków.

A gdzie nam Olkę wcięło od wczoraj czyżby faktycznie teściowa dopadła się do BB.

Magmich he he...wiesz praktycznie chciałam brać po 2 słoiczki jednego smaku i tak jakoś się nazbierało - tymbardziej, że miałam tylko pare warzyw i owoców w domu - a tu indyk,królik,rybka, łosoś, wołowinka itp:szok:

Jejciu, teraz będę miała wyrzuty, że nastraszyłam Olę o teściowej w krzaczorach:errr:
 
Do góry