reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Dziewczyny jakie "dźwięki" wydają wasze maluchy? Moja dzisiaj oprócz standardowego eee,aaa gu zaskoczyła mnie serią czegoś dziwnego co raczej pasowała do starszego bobasa. Domyślam się że był to czysty przypadek ale co się zdziwiłam to się zdziwiłam.


Theo jak ma napad to dość dużo już gaworzy. Czekam z utęsknieniem az będzie piszczał poznając siłe swojego głosu :-) :)
 
Ola oprócz tego co wymieniła Magda polecam coś takiego:
Link do: Miś iTeddy - zabawka interaktywna - Cobi | Zabawki | merlin.pl
Moja córka dostała na roczek i powiem Ci rewelacja. Bajki na dobranoc tylko w misiu oglądała. Teraz też jej się zdarza misiaka uruchomić.

Madziu jak dużo gaworzy to resztę też szybciutko nadrobi więc głowa do góry i tylko pozytywne myśli.
 
Magmich pomału rozkręca się z gaworzeniem. To chyba jedyne w czym robi teraz postępy ;-)

Jenot oby pomogło. :-)

Theo zasypia juz 2 godziny. Kolejny dzień z rzędu. No ręce opadają :-(
 
Mój Tymek po wczorajszej kąpieli, no tak uwielbia się kąpać że jak odwinęłam go z kocyka to musieliśmy kąpać jeszcze raz, bo miał dla mamusi śmierdzącą niespodziankę :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 

Załączniki

  • 2016-04-13 11.28.18.jpg
    2016-04-13 11.28.18.jpg
    68,5 KB · Wyświetleń: 83
Anit moja tez uwielbia sie kapac jeszcze jak skumala ze jak kopie nogami to fajnie chlapie tak teraz jest radosc przy kazdej kapieli.Na poczatku byla spokojniutka ale jak dziewczynom na innym watku wkleilam filmik jak gada z misiem to smialy sie ze jeszcze chodzic nie umie a na lezaco az cala biega ;)

Jenot oby odbijanie na Anglika dalo rade

Magda super ze Theo tak duzo gaworzy,reszte tez szybciutko nadgoni :tak:

Ja na prezent polecam mis Brummel sie nazywa.Bardzo fajny bo nagrywa sie na niego bajki i mis je czyta.Moja corka do tej pory bardzo go lubi.
Link do: Brummel der Geschichtenbär, Stadlbauer
 
Dziękuję za prezentowe pomysły, teraz mam dylemat miedzy misiami a wozkiem, ale na pewno cos wybiore ;)

Na jakims forum jedna z mam pisala o sklonach, ktore robi sie maluszkowi, aby ulatwic mu wyproznienie. Nie napisala jednak co i jak dokladnie trzeba robic. Post dodala kilka lat temu, dlatego tez, pewnie juz nie odpowiada na posty.
Czy moze ktoras z Was slyszala o tego typu sklonach? Zacytuje posta tej Pani: " Trafiliśmy na szczęście na genialną pediatrę, która pokazała nam magiczny trik. Jedną ręką przytrzymujemy klatkę piersiową, drugą podkładamy pod dupkę maluszka i robimy coś na zasadzie skłonów, podnosimy delikatnie dupkę do góry w stronę klatki piersiowej. Koniecznie główka musi być prosta..."
Jak myslicie, jak to robic? Mluch musi chyba lezec?
 
reklama
Wystarczy nóżki podciągać do góry i delikatnie dociskać do brzucha. Na to samo wychodzi.
U nas wrócił krzyk, płacz, brak snu a doszło jeszcze nie jedzenie.
Mały śpi od 22 do 1/2 w nocy a potem już nie. Zasypia na 10/15 minut i krzyczy. 2 tydzień tak i coraz gorzej. Kolki nie ma, załatwia się normalnie. Zjada 60/100 ml i płacze, że głodny a nie je. Wcześniej jadł 180/210 ml.
Oszaleję.
W piątek idziemy do pediatry i mam nadzieję, że w końcu się dowiemy co jest nie tak.
 
Do góry