reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Ja tez 5w1. Przy starszej analizowałam temat i na moje oko 6w1 jest zupełnie nieopłacalne ;) rota sobie odpuściłam, a nad pneumo i meningokokami jak zwykle się zastanawiam - może załapiemy się na bezpłatną (jako duża rodzina :D)

Magda - kurcze... Mogłoby Wam w końcu odpuścić. Mam nadzieję że uda Wam się znaleźć przyczynę brzuszkowych problemów. I trzymam kciuki za pozytywne wyniki.

Mkvet, Magmich - dzięki za przypomnienie, że wypada się do gina umówić... Zupełnie zapomniałam ;-)

Carolajna - a na jaką wkładkę się decydujesz? Ja też o tym myślę, tylko jeśli dobrze zrozumiałam muszę poczekać na miesiączkę.
 
Zuzanka ja w związku z tym, że nie planuję dzieci to lekarz zaleca Mirena, na 5 lat... Ale jeszcze nie wiem czy w ogóle będę cokolwiek stosować tak naprawdę.
Tak, najlepiej założyć w czasie miesiączki. Oglądałam ją dzisiaj i to maleństwo takie, aplikator znowu cienki.
Gin przedstawił mi dostępne dla mnie metody (wiek, waga, papierosy, stres) i tak naprawdę mam ograniczony wybór. .. ; (
 
Caro co jak co ale te papierosy mogłabyś sobie odpuścić :tak:.

Jutro mały ma 6 tyg a ja właśnie skończyłam krwawić, ostatnio to już tylko delikatnie plamiłam. Znając życie to za tydzień lub dwa dostane okres. Po poprzednich porodach też tak miałam mimo że karmiłam piersią tak jak teraz.
 
Anit - to możemy przebić sobie piątkę. U mnie też miesiączka wracała raz-dwa mimo karmienia, może teraz trochę poczeka?

Carolajna - ja myślę o zwykłej miedzianej, bo jakoś nie mam zaufania do antykoncepcji hormonalnej (co oczywiście nie zmienia faktu, że jest dobra).
 
Caro o palenie w ciąży to wogóle bym Ciebie nie podejrzewała ;-) ;)

Co do wkładki moja szwagierka ma już drugą właśnie mirenę i jest bardzo zadowolona. Krwawienie ma tylko 3 dni i do tego skąpe. No i libido jej nie spadło ;-) ;)
 
reklama
Dzięki Demolka!

Anit80 tez mu zaczne w takch proporcjach podawac, bo te co zalecila nasza lekarka to jakies smieszne dawki.

Antoś wczoraj skonczył 5 tygodni a ja już nie krwawie, no moze jakas mala plamka na wkladce sie pojawi. Za to wczoraj od wieczora i cala noc bolalo mnie w dole brzucha, mialam wrazenie, ze to jajniki i czulam sie jakbym miala dostac okresu. Bol byl taki, ze nie moglam spac pol nocy... Tez tak mialyscie ?
Czy to prawda, ze jak sie karmi piersia to okresu sie nie dostanie w tym czasie?
 
Do góry