reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
No oni też jak na wariatke się na mnie patrzą. Mam co 5 min i to nie są takie pikusie tylko konkretne bardzo. No ale jak im udowodnisz?
 
Dla nich liczy się to co czarno na białym ech. Niebywałe , myślałam ze tylko u mnie taki numer mógł się zdarzyć a jednak z aparaturą nie dojdzie ładu. Kto jak kto, ale ty wiesz na pewno ze to już te skurcze a nie tylko szczypawki jak.moja położna nazywa. Czekamy na rozwój akcji , może i rozwarcie nastapi przy takich skurczach to w koncu uwierzą ;-) trzymaj się tam
 
Mkvet gratulacje, lepiej marzec niż 29 luty ;)

Magdalena może mają zepsuty aparat do ktg? :)

Magmich ja zawsze farbuje farbami firmy Joanna, dla mnie są ok i tanie ;)

Dziewczyny mam taki problem z Antkiem (oprocz wzdec...) ostatnio budzi się w dobrym humorze, nie wyglada na bardzo glodnego, ale jednak szuka cycka, tak charakterystycznie otwiera buzke. Kiedy już chce go nakarmić to on jakby dostal furii i wsciekly sie rzuca na te piers i je jakby tydzien nie jadl... Troche zje i nagle robi sie czerwony ze zlosci i placze i to sie powtarza mimo oderwania go od piersi, uspokojenia i ponownego przystawienia... Któraś z Was ma może pomysł o co może mu chodzić? Mleko mu na pewno nie przestaje leciec, bo ja go odrywam to mi kapie z piersi...
 
Gratulacje Mkvet, witamy Zosie:)
Teraz Magdalena! Lutowe dzieci okazaly sie styczniowo marcowe:)

Moj lutowy prztstojniaczek spi wiec mam chwilke dla siebie. Niestety brodawki daja czadu i mysle jak to dalej bedzie z karmieniem. Butelki on ssac nie umie za bardzo. Karmie naprzemiennie. Z tym,ze 3/ 4 cycek.

Milego dnia!
 
PaniAg brodawki są bardzo wrażliwe na początku, w koncu nie przyzwczajone do takiego traktowania. Polozne mi radzily smarowac bepanthenem, wietrzyc, potem zmyc krem i posmarowac swoim pokarmem i tez wietrzyc i to najskuteczniejsze bylo, bo naprawde mi az krew leciala. Teraz smaruje lanomascia firmy ziaja.
 
Dzieki Ola, mam probki maltanu i bepanthenu. Od wczoraj maltan. Dzis sa tak wrazliwe,ze ,,boli,, koszulka. No ale jak mowisz,ze minie to minie. On jeszcze czasem zle zlapie piers i dlatego.
 
Mnie do tej pory bola, ale juz nie krwawia... Maltanu tez uzywalam i w sumie lagodzily bol. Moj do tej pory zle lapie piers ;( łapczywie bardzo...
 
reklama
Magdalena ja tak właśnie miałam. To są skurcze przepowiadające i nie obejmują calej macicy, ja miałam je co minutę, bardzo bolesne i brak zapisu. Ale trafiłam na fajne położne i lekarzy i na tych skurczach dochodziło u mnie do rozwierania szyjki macicy a właściwe skurcze dostałam jak już byłam na zzo. Bolesność była taka, jak normalnych skurczy
 
Do góry