reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Dzien dobryyyy.
Nawet sie wyspalam dzisiaj....o dziwo bo ostatnio nie.moglam spac a od poniedzialku zasypiam jak male dziecko i prawie cala noc spie z jedna przerwa na siku.
Zadzwonilam do swojej ginki jak zaprowadzalam Alana do szkoly i jej mowie ze ten moj kaszel w ogole nie przechodzi a te syropy ciazowe i domowe sposoby nie pomagaja a za dwa dni cc...powiedziala mi zebym kupula sobie flegamine i ze ani mi ani dziecku nie zaszkodzi zwlaszcza ze to tylko dwa dni...a moze cos pomoze...no nic bede lykac do jutra zobaczymy czy cos to pomoze.

Dzisiaj leze i pachne...nic nie bede robic czysto w domu, obiadu nie robie bo zostaly mi placki z wczoraj i zupa jarzynowa.

Ciekawe jak tam nova...czy juz tuli czy jeszcze nie.
 
Magda ja tymi skrzepami się nie przestraszyłam raczej bólem. Podczas miesiączki często miałam takie skrzepy i obfite krwawienie:-( :( miałam nadzieję że po porodzie to się zmieni. Zobaczymy jak się oczyścić organizm co będzie dalej.

Carolajna dzisiaj Tymek ma 13 dni :wink: , a czym mu robiłaś pępek? Ja smaruje wódka na patyczku. W szpitalu robili oktaniseptem i ja po szpitalu też robiłam. Ale położna mówiła że faktycznie oktanisept odkaża ale nie osusza. Posmarowała mu gencjaną i mówiła żeby wódką robić.

Lilith no nie wierzę -leżysz i pachniesz :-D

Nova pewnie już tulisz maleństwo. Życzę Ci dużo siły i szybkiego powrotu do formy.

My dzisiaj noc ciężko przetrwaliśmy, mały cały czas przy cycku siedział , pociumkał i spał a jak odłożyłam to znowu szukał. Rozbudzałam go ale nic nie dawało. Cyc=spanie :baffled:
 
Anit Octenisept. Oczywiście, że zasusza! Przecież ja też ma ranę po cc stosuję... najpierw psikałam, wacik lub guzik do odkażenia a potem patyczkami do uszu.
 
Anit a widzisz czasami potrafie zaskoczyc :) z tym ze na pewno cos sie do roboty znajdzie :p ale na obecna chwile odpoczywam.

Ja w poprzednich cc nie psikalam niczym mylam tylko szarym mydlem rane...ale teraz zakupilam octanisept wypróbuję moze szybciej przyspieszy gojenie rany.

Mam stresa juz...a powinnam byc spokojna w koncu to.juz trzecie dziecko a zachowuje sie jak by to mialo byc pierwsze.

Ciekawa jestem jak jutro spedze dzien :p pewnie bede caly dzien cos robic zeby o tym nie myslec.

Anit ja pamietam ze Oli na noc pokarm odciagalam i dawalm jej butelke, bylam wtedy pewna ze zjadla odpowiednia ilosc i dala pospac cala noc... nie pamietam przy niej nocy nie przespanych bo spala cala noc wlasnie po kp ale z butelki
 
Lilith mój Tymek też już przespał w nocy nawet 5 h, a dzisiaj jakaś masakra była :-( :( Teraz odsypia cyconek mój.
 

Załączniki

  • 2016-02-17 10.28.38.jpg
    2016-02-17 10.28.38.jpg
    112,9 KB · Wyświetleń: 75
Carolajna , tak karmie piersia i odbijam go po kazdym jedzeniu i nosze go w pionie przez conajmniej 10 minut po jedzeniu a i tak zawsze musi mu sie ulac :(

Nova powodzenia!!!!!!!!
 
reklama
Do góry