reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Olaolala to widocznie jak i u nas ...taki urok. Na szczęście u nas się dało zmianą mleka ogarnąć problem.

Anit witaj w klubie. Daniel do 4.30 spał grzecznie (z przerwą na jedzenie) a potem koniec...ehhh, nawet teraz niby śpi ale wybudza się i marudzi biedulek.
 
reklama
Witajcie mamusie!
Od wczoraj nie mogę dodać posta z apki. Może teraz się uda. My nadal w dwupaku. Wczoraj wieczorem mala tak strasznie sie wiercila szarpala , że już zaczynałam się martwić ale wróciło do normy a mnie dosłownie wszytko bolało już myślałam czy na ip nie jechać tego sprawdzić. Może to jakaś oznaka przed porodem? Od rana mianowicie boli mnie brzuch i krzyż, latam w kolko do wc. No ale poczekamy zobaczymy. Jutro mam jeszcze wizytę u lekarza ktg i usg. Jakis strach mnie ogarnal :-/ Nie umiem o niczym innym myslec i skupic sie na czymkolwiek innym...
Anit śliczny chłopczyk.:-)
Nova gratulacje dużo zdrówka i siły dla Was czekamy na fotkę
 
Witajcie mamusie!
Od wczoraj nie mogę dodać posta z apki. Może teraz się uda. My nadal w dwupaku. Wczoraj wieczorem mala tak strasznie sie wiercila szarpala , że już zaczynałam się martwić ale wróciło do normy a mnie dosłownie wszytko bolało już myślałam czy na ip nie jechać tego sprawdzić. Może to jakaś oznaka przed porodem? Od rana mianowicie boli mnie brzuch i krzyż, latam w kolko do wc. No ale poczekamy zobaczymy. Jutro mam jeszcze wizytę u lekarza ktg i usg. Jakis strach mnie ogarnal :-/ Nie umiem o niczym innym myslec i skupic sie na czymkolwiek ...
Anit śliczny chłopczyk.:-)
Nova gratulacje dużo zdrówka i siły dla Was czekamy na fotkę
 
Nova gratulacje czekamy na fotke :)

Moj wlasnie mi napisal ze jutro wezmie wolne ze zaprowadzi Alana do szkoly a ja mam sie wyspac i duzo odpoczywac zeby sie pozadnie wykurowac, a on w tym czasie posprzata, pomyje okna i potnie drzewo do kominka zeby na zas bylo bo pozniej nie bedzie miał kiedy jak ja w szpitalu bede.
 
Hej dziewczyny!

Novaspace serdecznie gratuluję! Dużo spokoju dla Was. :-)

Ola ja z ulewaniem mam ciężkie doświadczenia. U nas był to docelowo objaw alergii. Obserwuj maluszka. Zwłaszcza przyrosty wagowe. Oby to był tylko taki urok.

Anit mnie też męczą dziwne bóle. Jestem ciągle na jakiś lekach. Juz mam dość. Zobaczymy po usg czy faktycznie nie złego się nie dzieje. Synuś śliczny! Współczuję ciężkiej nocy. U nas do 4 jest ok,a potem się zaczyna...w zasadzie mogłabym wstać o tej 4. Do pępka i do rany po cc nie używam nic. Normalnie mocze i chowam w pampersie. Odpadł w 12 dobie. Rana mi się dawno wygoila. ;-)


Miłego dnia dziewczyny :-)
 
Jutro mamy pierwsze wazenie po szpitalu, bedzie to 10 doba Antosia, a polozna mowila, ze w 10.dobie maluch powinien wrocic do swojej wagi urodzeniowej... ciekawa jestem, bo mi nie wyglada :( mam nadzieje, ze to jednak zadna alergia, tylko "ten typ tak ma"
 
Nova szybko poszło, gratulacje!
Lilith odpoczywałaś!! Jestem pewna że piłaś kawę i na chwilę usiadłaś.

Ja mam kiepski chumor bo na dyżur swojego lekarza nie zdążę. Do tego takie wyciszenie dzisiaj mam. Trochę głupio samej w domu. Zaczynam mieć wyrzuty bo córeczka u moich rodziców a ja się kręcę po domu.

I coś mi ciśnienie wzrosło. Cała ciąża 120/70 Max a od wczoraj powyżej 130 pokazuje. Chociaż jak położna mierzyyła. To jej 120 wyszło.

A i po wczorajszej pizzy mam 1 kg więcej. Przecież ona cała tyle nie ważyła :confused:
 
reklama
Nova gratulacje wielkie.

My dzisiaj po ważeniu 280g do przodu przez 9 dni więc położna stwierdziła że ok. Pępek odpadł wczoraj wieczorem czyli 12 dni po porodzie. Mam nadal przemywać spirytusem aż do całkowitego wygojenia.
Jak pogoda dopisze to w weekend zaliczymy pierwszy rodzinny spacerek.
Zabrałam się dzisiaj za przebieranie i pranie pościeli i powoli się zastanawiam co mnie podkusiło:)
 
Do góry