reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Nova wielkie gratulacje i dużo zdrówka dla Was :)

Kamisia ja miałam wczoraj identycznie jak Ty. Młoda tak szalała w brzuchu ze sprawiało mi to ogromny ból plus bałam się czy nie wpadła w jakieś klopoty typu pepowina. Juz miałam jechać na IP ale mąż mnie uspokoil i kazał czekać do rana. Teraz już rusza się tak jak zawsze czyli bardzo delikatnie, ale i tak rozważam wizytę w szpitalu późnym popołudniem bo zawsze warto sprawdzić co tam u małej slychac.

Lilith a Ty masz jutro czy w piątek cc bo się pogubilam
 
reklama
Seforka....nieee caly czas siedze i nawet palcem nie ruszylam..tzn ze stolu posprzatalam ale na siedzaco :p ...zaraz po Alana ide.

Cos mnie dzisiaj podbrzusze pobolewa i ciagnie na kibelek :/
Katar dalej meczy i kaszel tez...chyba do piatku nie przejdzie :(

Fajnie ze Wam dzieciaczki przybywaja na wadze, oby tak dalej.

Co do.pepka Alanowi odpadl juz w szpitalu a Ola miala trzy tygodnie
 
Seforka 130 to jest normalne cisnienie. Ważniejsze jest to dolne żeby nie było więcej niż 90. Mnie do szpitala wysłał jak mialam 152/102
 
Novaspace gratuluję czekamy na obraz Twojego skarba ☺.

Olaolala mój Tymek też ulewa, czasem mniej czasem więcej. Przybiera ładnie bo w ciągu 5 dni aż 230 g.
 
Jutro mamy pierwsze wazenie po szpitalu, bedzie to 10 doba Antosia, a polozna mowila, ze w 10.dobie maluch powinien wrocic do swojej wagi urodzeniowej... ciekawa jestem, bo mi nie wyglada :( mam nadzieje, ze to jednak zadna alergia, tylko "ten typ tak ma"
Daniel po ok 15 dniach zaczął w ogóle przybierać. Waga urodzenia po prawie 3 tyg.
Każde dziecko jest inne, nie ma się co sugerować wytycznymi
 
Jakbym była w dwupaku to na dzisiaj miałam termin;)
Co do ulewania to moja położna twierdzi że dzieci kp częściej ulewają bo mleko jest mniej treściwe niż modyfikowane. Nie wiem czy to prawda ale jak na początku dałam Eryce odciągnięte mleczko to faktycznie ulała, modyfikowanego odpukać nie ulewa.
Mojej małej zaczęła skóra schodzić normalnie wygląda jak wąż zmieniający skórę.:):) Przerabiałam to już ze starszą. Położna poleciła dodać do kąpieli parafinę.
 
Nova wielkie gratulacje i dużo zdrówka dla Was :)

Kamisia ja miałam wczoraj identycznie jak Ty. Młoda tak szalała w brzuchu ze sprawiało mi to ogromny ból plus bałam się czy nie wpadła w jakieś klopoty typu pepowina. Juz miałam jechać na IP ale mąż mnie uspokoil i kazał czekać do rana. Teraz już rusza się tak jak zawsze czyli bardzo delikatnie, ale i tak rozważam wizytę w szpitalu późnym popołudniem bo zawsze warto sprawdzić co tam u małej slychac.

Lilith a Ty masz jutro czy w piątek cc bo się pogubilam
pewnie ze warto sprawdzić. Ja tez obawialam sie najbardziej tego ze szarpie się z pępowina .. Pamiętam jak z młodszym też miałam takie akrobacje tuż przed porodem i urodził się raz owinięty pępowina ...a polozna mowila ze to normalne dlatego teraz jestem wyczulona... jak dziś się powtórzy to też pojadę do szpitala chociaż wolałabym doczekać do jutra. Narazie wróciła do normalnego rytmu , choć spokojniejsza jak dotychczas.
Z tego co pamiętam mamy blisko siebie termin :-) Daj znać w razie jak pojedziesz na IP.
 
reklama
Do góry