reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Beemik oni w ogole dzis troche zdziwieni byli, ze ja chcialam dzis zostac. Fakt jest taki, ze nie powiedzieli mi, ze dzis na 100 % ta cc sie odbedzie, ale kazali sie przygotowac, wziac wszystkie rzeczy itd. i poza tym mialam dzis rozmawiac z anestezjologiem, a go nie bylo. Kompletna strata czasu, najbardziej szkoda mi męża, bo się męczył ze mną całą noc, bo jęczałam mu ze strachu, przez co się nie wyspał no i stracił dzień urlopu.

Magdalena wlasnie dlatego tez sie ciesze, ze to jednak we wtorek. Tez uwazam, ze im dluzej tym lepiej, ale oby nie za długo i obym dotrwala do tego wtorku :)

Lilith cały dzien cos robisz to bujasz bioderkami Marcelka i moze śpi ;)

Magmich też Was pozdrawiam! :)
 
Ja dzis cierpię. Trochę się przeziębilam i gardło boli ale do tego mam takie maksymalne obniżenie nastroju. Nie mam nawet siły młodej obiadu zrobić. Czuje się jakos niewyraźnie
 
Magmich gratuluję:happy: i życzę dużo siły :biggrin2:

Bettina kciuki zaciśnięte :wink:

Mój Tymuś dzisiaj coś niespokojny, pół dnia przeleżał przy cycku:wink:
Teraz śpi to i ja troszkę odpocznę.
 
reklama
Do góry