reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

No to prasujemy :p
 

Załączniki

  • 1454663021433.jpg
    1454663021433.jpg
    84,8 KB · Wyświetleń: 60
reklama
magmich wzięła wszystkich z zaskoczenia :D

Termin mam na 08.02 czyli w ten poniedziałek, który będzie. I słabnę na samą myśl o tym, że jeszcze ze 2 tygodnie mogę się tak toczyć :laugh2:
 
To się dziewczyny wzięły za zaskakiwanie nas :) właśnie sobie pomyślałam że ja z moim terminem na 29.02 to już nikogo nie zaskocze i nie będę nawet miała do kogo napisać bo wszystkie będą zajęte dzidziami
 
No ladne rzeczy, czlowiek sobie spi, a tu jedna juz urodzila, a dwie na porodowce!!!

Magmich gratulacje!!! Kolejna Calineczka z nami.

Ola i Bettina za was tez trzymamy kciuki! Pewnie tez dzisiaj bedziecie juz tulic swoje dzieciatka.

A ja sie czuje jakby mnie czołg przejechał. Zebra z prawej strony mnie bola. Wiercilam sie w nocy strasznie, wstawalam chyba ze 3 razy. Mala wczoraj bardzo ruchliwa i jeszcze zgaga mnie przed snem meczyła. Zaciskam zeby i juz nie marudze.

Bosszzzz Ty to masz sile Lilith z tym prasowaniem ;-)

Spoko Magdalena777 my bedziemy ostatnie ;-) ale przynajmniej bedziemy juz wiedzialy co i jak i wtedy wszystkie beda za nas trzymac kciuki :-)

Milego dnia wszystkim! :-)
 
Demolka ale słodka ta Twoja córcia, jakie ma dłuuugie paluszki ;) gratuluję!

Magmich SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!!!! Zamieniłyśmy się ;)

Bettina no nareszcie konkrety, oby z sukcesem, powodzenia!

Mkvet, to prawda, praca w żłobku do łatwych nie należy, bo trzeba się zajmować dzieciaczkami i do tego trzeba mieć dobry kontakt z rodzicami...

Mnie odesłali do domu, bałagan mają w tym szpitalu, nawet anestezjologa nie było dziś;/ tylko wypisali mi te wszystkie papiery, wypelnilam ankiety. Ogolnie wiecej czekalam niz to wszystko warte... a w efekcie mam się zgłosić dopiero we wtorek. Ale mimo to, jakoś się ucieszyłam, że to jednak nie dziś.

Dzięki dziewczyny za kciuki, kochane jesteście! Mam nadzieję, że we wtorek też będziecie trzymać ;) ;)
 
Ola no cos Ty! Powaznie odesłali Cie do domu? Co za szpital, przeciez mialas ustalony termin cc i nawet anestezjologa nie bylo? No to niezła organizacja... ale skoro sie cieszysz, ze to nie dzis to spoko. We wtorek tez bedziemy Ci kibicowac :-)

Sorry Magdalena777 ja zapomnialam, ze ja tu z mkvet konkuruje o wczesniejszy termin ;-)

Kamisia89 ja tez mam termin za 3 tyg, pomniejszony juz o 1 dzien ;-)
 
Ola pewnie ze będziemy trzymać kciuki we wtorek. Masz rację ze dobrze się stalo. Każdy kolejny dzień w Twoim brzuszku jest dla małego dobry. Przynajmniej ja wychodzę z tego założenia.
 
Moja apka pokazuje 24 dni do porodu. Strasznie szybko ten czas leci. Wiecie co ja tak się boję porodu ze w ogóle mi się z tym nie spieszy. Chyba jakaś nienormalna jestem.

A tak z innej beczki to jestem w szoku ze to 500 zł przeszlo. Ja obstawialam ze to takie obiecanki cacanki. Zawsze się przyda.
 
reklama
Magdalena też myślałam ze to nie wypali i nawet się nie łudziłam ale przyda się jak mówisz każdy grosz. trochę niesprawiedliwe ze na pierwsze dziecko nie dadzą.. Ciekawe jak długo wytrwa ten program. .. ale dobry i rok jego funkcjonowania :p
moja mała ma ju dzis trzeci raz czkawke.
 
Do góry