reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Baettina nie daj się! A tak swoja drogą, to chciałabyś, żeby zaczęli Ci wywolywać poród?
 
reklama
Olaolala wszystko przychodzi naturalnie, poradzisz Sobie doskonale.

Bettina lepiej nie, to nic przyjemnego, czekaj spokojnie o ile nic złego się nie dzieje.
 
W poniedziałek juz lekarz mówił ze że względu na wagę dziecka albo wcześniejsze wywoływanie albo cc ale wstrzymał się z decyzją bo nie mam w ogóle skurczy a dziecko przecież z dnia na dzień większe :(
 
Carolajna moje pierwsze, to może uda się zorganizować. Z jednej strony chyba jak się ma kolejne to doświadczenie coraz większe więc trochę łatwiej, ale obowiązków przybywa.
Bettina może do poniedziałku coś się jeszcze ruszy. Najważniejsze, że z Maluchem w porządku. Najgorsza jest ta niepewność... Trzymam kciuki, żeby Cię jak najszybciej ruszyło.

Ja właśnie wróciłam ze spaceru, trochę powiało, ale pies zadowolony bo poszalał z piłką, a mi trochę nóżki popracowały to łatwiej się teraz chodzi. Chociaż mimo wszystko czuję się jak cowboy;)
I podsyłam Wam zdjęcie mojego groźnego psa;)
 

Załączniki

  • WP_20160203_12_25_21_Pro.jpg
    WP_20160203_12_25_21_Pro.jpg
    468,2 KB · Wyświetleń: 70
Ostatnia edycja:
Ja tez juz po spacerze. Teraz umawiam sie z mama,bo sama juz sie troche obawiam.

Dalej wieje, świszcze i zimny ten wiatr ale dobrze,ze nie pada.

Ten bol w boku to jakis kawalek mojego Bobasa, bo po spacerze zmienil pozycje.

Znow mi sie snilo,ze czuje przez brzuch jego raczke a moj brzuch byl niewyobrazalnie wielki.

W piatek mam wizyte rano,moze cos ruszy. Ogolnie czuje sie dziwnie.

I tez marze o spacerach z wozkiem!

Mkvet, mialam kiedys identycznego pieska xD
 
Posprzątałam górę teraz chwile odpocznę i idę ogarnąć dół. M pojechał po zakupy, jak wróci zrobię obiad a później upiekę chruściki, jutro tłusty czwartek :yes: Chłopcy mają w szkole bal karnawałowy to im spakuje dla kolegów i koleżanek:biggrin2:

Skurcze cały czas są ale ani widu ani słychu akcji :eek:.

Bettina życzę Ci cierpliwości, sobie również bo już dostaje do głowy i żeby nie zwariować wyszukuje sobie zajęcia :biggrin2:. Już przygotowałam łóżeczko, pościel ubrałam, ozdoby nad łóżeczko powiesiłam nawet wózek wyszykowanych na spacery tylko lokatora brak. ;-) ;):-D
 
Ja nie mam z kim chodzić:( Więc mam nadzieję, że jakby co mój dzielny pies mnie uratuje;)
Mi też co chwila Zosia gdzieś wbija nóżki czy inne części ciała i czasem aż boli.
Anit no ale jak masz skurcze... to nie jest to akcja?
 
A ja wlasnie siedze i segreguje ciuszki, przyszla do mnoe paczka z Anglii i teraz musze wszystko poprac i poprasowac...musze isc do sklepu po proszek dla dzieci bo mi sie skonczyl. Ale powoem Wam ze jak tak ogladam te ciuszki to w ogole nie ma porownania z naszymi w pl kolory takie żywe itp...mi sie mega podobaja....te co mam poprane i poprasowane to oddam potrzebujacym oczywiscie te lepsze sobie zostawie :p
 
reklama
Lilith to wrzuć jakieś focie tych ciuszków.
Mój ciążowy kalkulator pokazuje 11 dni do porodu a objawów brak. Jak ja już chce urodzić. Może dzisiaj kuchnię wymyję. Jakaś poirytowana dzisiaj chodzę, właśnie się córce dostało za nic. Ehh... szkoda gadać nie panuję nad emocjami.
 
Do góry