reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Dziewczyny czy z tel. mogę wstawić zdjęcie. Bo jak próbuje to mówi że jest za duży plik. Może coś źle robie bo w poprzedniej wersji bb wstawiałam i było ok.
 
reklama
Anit u mnie działa.
Fajnie brzmi to spacerowanie z wózkiem. ..a tu trzeba nakarmić, przebrać, ubrać, wróć bo znowu przebrać i dopiero można wyjść. Ledwo wyjdziesz i trzeba karmić ;) :) :)
Ale to uroki początków :)
 
Carolajna ja jeszcze mam taką naiwną wizję, jak to wszystko ładnie ogarnę. Słoneczko świeci, piesek biega obok wózka i się cieszy, Zosia się uśmiecha, ogląda niebo albo śpi... Sielanka;) A później przyjdzie rzeczywistość ale na razie zostanę przy mojej wizji;)
Anit ja też chciałam wstawić wczoraj i też miałam taką informację.
 
Hej dziewczyny,
Jenot powodzenia.

Magdalena współczuje mój mąż zrezygnował nawet z dzisiejszego wyjazdu na targi do Poznania bo stwierdził że w razie W nie zdąży dojechać.

Caro u nas też wiatr okropny nawet opuszczenie rolet na noc niewiele pomogło tak zawiewa.

U mnie nocka koszmarna do 3.00 męczył mnie ból brzucha na przemian ze skurczami już myślałam że się rozkręci ale przeszło. Oj droczy się ze mną ta moja córcia.
 
Ja juz po lekarzu jestem...skierowanie na cc juz mam na 19.02 wiec tak jak bylo....szyjka krótka rozwarcie na jeden palec...jak by cos sie zaczelo wczesniej dziac to mam jechac na ip....ale znajac moje szczescie to bede sie turlac do 19stego....
 
Carolajna ja jeszcze mam taką naiwną wizję, jak to wszystko ładnie ogarnę. Słoneczko świeci, piesek biega obok wózka i się cieszy, Zosia się uśmiecha, ogląda niebo albo śpi... Sielanka;) A później przyjdzie rzeczywistość ale na razie zostanę przy mojej wizji;)
Anit ja też chciałam wstawić wczoraj i też miałam taką informację.
Zależy jak to Sobie zorganizujesz, wszystko jest do zrobienia.
Ja urodziłam córkę to od razu wychodziłyśmy i to prawie na cały dzień. Wieczorem kąpiel i spanie a ja sobie dom ogarniałam itd ale ona przesypiała nocki od 24/1 do 6 rano przeważnie.
Teraz wstaje co 2/3h, mały chwilami nie śpi godzinę czy dwie. Mam pomoc w domu, sama mało co muszę robić a jest jakoś tak inaczej, ciężej itd ale to ze względu na inny poród, dodatkowa dwójka dzieci na stanie, praca itd. .. nie jest tak beztrosko jak kiedyś :(
Mimo wszystko nie narzekam, synek warty tego wszystkiego.
 
Hej dziewczyny!

Jenot powodzenia! Pewnie już cieszysz się córcią :)

Magdalena no w szoku jestem z tego Waszego szefa. Chyba chciał pokazać "kto tu rządzi..." palant.

Magmich oby Twoja córcia droczyła się z Tobą tylko w brzuszku, a jak już się urodzi to, żeby była potulna jak baranek ;)

Też sobie marze o takich spacerkach, ponad tydzien temu rozlozylismy wozek, zeby sie wysmierdzial, to mialam taka ochote przespacerowac sie z pustym ;);) ale jak na razie u mnie 4 pory roku w ciagu godziny... No moze oprocz sniegu.


Strasznie sie boje, ze nie bede sobie radzic z tym moim dzieckiem, w nocy mam takie mysli, e glowa mala i przez to nie moge spac :/
 
reklama
Do góry