reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Chwile mnie nie bylo a tu 2,5 strony naklepalyscie.

Ja bylam w lidlu i dostalam ten spiworek :) ostatnie dwa byly.

Zaraz ide.kąpać Ole i piloze ja spac...a poyem biore sie za golenie hehe jutro wizyta trzeba sie jakos prezentowac :p
 
reklama
Haruna, a co to jest ta metoda 3x5, wybacz pytanie, no, ale no...po prostu nie wiem :)

Jenot hej! Tez będę miała CC i również mam obawy...ale chyba wszystko jest do przeżycia, prawda? :) W końcu nie my pierwsze i nie ostatnie. Powodzenia jutro i daj znać, czy rzeczywiście było tak strasznie.

Carolajna nie chodzi mi o to, żeby Ci się podlizać :p , ale już któryś raz napisałaś coś, co mnie strasznie pocieszyło i podniosło na duchu! Dzięęki :)
 
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahaha :D no jak widać w moim przypadfku kolor włosów to nie przypadek :D jestem naturalną blondynką :)
a tak poważnie to myślałam, ze to 5 a nie litera S :D

Dzięki magmich :) :)
 
Dziękuję za wsparcie. Carolajna, mam nadzieję, że ja też będę to moje cc podobnie wspominać:)
Olaolala-wiem, że ty masz termin zaraz po mnie i to też twoje pierwsze. Ja do wszystkich strachów związanych z porodem bardzo boję się jak sobie poradzę w roli mamy.
Rodzi w Narutowiczu-tam mam lekarza.
W ogóle nie dociera do mnie, że jutro rano zobaczę i poznam córeczkę. ..
 
Kochane, wiem że te co mają już maluszki u boku są raczej sporadycznie na forum, ale proszę...podajcie mi na priv dane maluszków do naszej listy. Jest nas już kilka, a tam pustki. Ja sama nie mam póki co jak tu być na bieżąco, ale priv zawsze odczytam i uzupełnię naszą listę. Ok? Buziaki dla Was. :happy:
 
Carola przesliczny ten Twój synus :) słodziak :)

Magmich właśnie te bóle to ją mam już od ponad tygodnia szczególnie w nocy, taki typowo okresowy połączony z bólem nóg (zawsze nogi mnie dzień przed @ bolą i w pierwszy dzień)
Co dziwne w poprzednich ciazach tak nie miałam.. mam nadzieję że to nie jest zwiastunem bardziej bolesnego porodu
Kati ja mam tak samo. Właśnie mnie to zastanawia dlaczego tak wcześnie już mam bóle a akcja się nie rozkręca :confused:
 
reklama
Cześć dziewczyny, czuję się dzisiaj masakrycznie. Wszystko mnie boli, biodro, brzuch, plecy do tego mało co spałam. Niby leżałam całą noc w łóżku a czuję się jakby mnie walec przejechał :-( psycha również mi wysiada. :sad:

Jenot będziemy dzisiaj trzymać kciuki za Was. Daj znać jak dojdziesz do siebie.
 
Do góry