reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
U mnie też nici ze spaceru, najpierw mocno wiało a teraz ulewa!

Mam dziś taki stan: nie chce mi sie leżeć i wstać mi sie nue chce;)
 
Bettina odkąd w środku nocy wzięłam swoje środki przeciwbólowe jest super. Wczoraj miałam kryzys i aż płakałam bo wstać nie mogłam.
I to nie rana po cc bo tam jest ok a plecy i ramiona bolały nieziemsko.
Oni wczoraj chcieli nas wypisać ale odmówiłam, tego jeszcze nie grali żeby z własnej woli chciała w szpitalu zostać.
 
A zalecili coś na te bóle ramion i pleców? :confused:

PaniAg ja codziennie tak dzień zaczynam aż w końcu ponownie zasypiam a potem ze zdziwieniem zauważam, że już po 11 :-p
 
To mnie trochę uspokoiłyście. Zaraz będę zaczynać prasować w samej bieliźnie bo inaczej nie dam rady.

Bettina ja też bardzo proszę o książkę. Chętnie poczytam. Podać mail na priv?
 
Cześć Dziewczyny! Mi też ciągle gorąco, a dziś mam wrażenie cały czas jakby powietrza mi brakowało. U mnie chyba spacer będzie obowiązkowo bo muszę się trochę przewietrzyć.
 
reklama
Caro wytrwałości Ci życzę i cieszę się że już niedługo w domku będziecie.
Kati jak tam skurcze odpuściły?

Ja dzisiaj średnio wyspana bo córka przydreptała w nocy i za nic nie chciała wracać do siebie;)

Gorąco to mi jest od dawna aż mąż mnie goni bo grzejniki przykręcam i okna otwieram a on twierdzi że zimno;) Dzisiaj pogoda za oknem zachęca jedynie do spaceru do łóżka ale muszę jeszcze obiad przygotować a tak mi się nie chce.
 
Do góry