reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
No nie wiem jakie objawy, mdłości w pierwszej połowie dnia? W nocy te bóle krzyża ale to może jakoś źle spałam. Jakieś skurcze są ale mało i rzadko. Ogólnie dzisiaj czuję się super w porównaniu do poprzednich dni ;-) ;)
A z zusem u mnie to jakiś absurd, w końcu księgowa sama do nich zadzwoniła bo była w szoku co oni chcą. Wiecie, że tam nie wiedzieli, że umowa przedłuża się do dnia porodu :szok:No chyba jakieś podstawy kodeksu pracy pracownicy tam powinni znać skoro wiąże się to z ich czynnościami? :confused:

Anit na porodówce? :laugh2:
 
Kurcze Bettina ja już nie wiem co z tym bólem wydaje mi się ciągły jakby wzdęcia i do ubikacji mi się chce ale nic z tego nie wychodzi. Nawet poszłam przed chwilką po espumisan.

Magdalena ja chcę rodzić w Bizielu mam nadzieję że dojadę bo mieszkam pod Bydgoszczą. Jak podeślesz mi na priva numer telefonu to oczywiście wyśle sms z informacją.
 
Bettina a myslalam, ze Ty juz dzielnie dzialasz :) ale jak to mówią "co się odwlecze to..." hehe :)

Tez mam pakiet internetu w tel.ale niestety cos mi aplikacja babyboom nie dziala i nie moge pisac stamtad postow...chyba, ze nie umiem...:errr:
 
Mi dzidzia tak niemiłosiernie napiera na pęcherz ze co 5 minut latam siusiu. W dodatku dostała czkawke i to jeszcze bardziej powoduje uczucie parcia na pęcherz. Przez moment juz tez myślałam że rodze bo mnie skurcz taki mega bolesny zlapal ale jakoś się nic z tego nie rozwinelo. Zresztą ja mam jeszcze czas.
 
PaniAg a ile wazy? Ciesz się ze duży, to jeszcze nie świadczy o tym ze porod będzie ciezki. Czytałam wczoraj fajny artykuł jakiejś blogerki o tym ze bóle porodowe są w dużej mierze efektem naszego nastawienia. Trochę się z tym nie zgadzam bo ja do pierwszego porody pojechałam super pozytywnie nastawiona a jednak było bardzo boleśnie. No ale może jednak coś w tym jest ze stres potęguje ból wiec trzeba się maksymalnie zrelaksować i nastawić na szybki poród.
 
reklama
PaniAg a ile wazy? Ciesz się ze duży, to jeszcze nie świadczy o tym ze porod będzie ciezki. Czytałam wczoraj fajny artykuł jakiejś blogerki o tym ze bóle porodowe są w dużej mierze efektem naszego nastawienia. Trochę się z tym nie zgadzam bo ja do pierwszego porody pojechałam super pozytywnie nastawiona a jednak było bardzo boleśnie. No ale może jednak coś w tym jest ze stres potęguje ból wiec trzeba się maksymalnie zrelaksować i nastawić na szybki poród.

Opisalam w watku z badaniami. Dzis wazy 3.3oo kg a jesli tak dalej bedzie rosl to w dniu terminu 4.1oo. I waga jest tydzien starszy.
 
Do góry