reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Barttina czekamy na wieści z ktg ;)
No kto wie może Anit już na porodowce ;)

Kati, Bettina niestety rozczaruje Was i siebie też, ale jeszcze zalegam w domu :eek:
Wstałam dzisiaj skoro świt o 11 . Wyspałam się i pomyślałam no dobra dzisiaj mogę jechać a tu klapa nie dzieje się nic:no:.
Mój M definitywnie mi odmawia pomocy w przyspieszeniu porodu :shocked2:. Ja mu się odwdzięczę:-p:biggrin2:

Bettina a po drugie nie chce wychylać się przed szereg dlatego potulnie czekam na Ciebie i zaraz ruszam jako kolejna :biggrin2:

Internet w tel mam więc jakby co będę Was informować na bieżąco. Oczywiście jeśli siły mi na to pozwolą :wink:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anit80 co z tym Twoim facetem? Niegrzeczny ;)
Powiedz ze jak Ci nie pomoże to poprosisz kogoś innego ;) albo walczysz sobie filmik o odpowiedniej treści ;)
 
Dziewczyny, ktora z was mówiła, ze ma w pdf to ksiazke o karmieniu piersia? Nie moge znalezc tego postu i nie wiem do której mam sie usmiechnać ;-)
 
A ja na głównym szukałam. Dzieki Magmich. Musze szybko do Bettiny napisać, bo jeszcze zacznie rodzić i nie zdąży mi przesłać ;-)
 
Anit80 no w szoku jestem z tego Twojego męża, mojego nie trzeba namawiac, a niestety, czasem musze mu odmowic, bo ja chce dotrwac do 5 lutego :)
Magdalena filmik tu chyba niewiele pomoze, bo to chodzi o nasienie :p
Beemik mi Bettina przesylala te ksiazke, wiec jesli nie zdazyla Ci przeslac, to podaj meila na priv ;)
 
reklama
Do góry