reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Magmich to to jest nic. Ja jestem jeszcze na takim innym forum to byś się zdziwiła jakie tam tematy są poruszane. Właściwie na każdy temat tam gadamy, chociaż zdarza się że ktoś moim zdaniem przekracza granice dobrego smaku no ale każdy ma prawo pisać co uważa za stosowne.
 
A ja wlasnie czekam na mojego, ma mi przyniesc michalki, cole i kaki.... musze miec co jesc na noc bo cos czuje mloda szybko nie usnie.

A co do sexu to moj by chcial ale ja jakos nie mam ochoty.
 
Ja oglądałam mecz a tu takie tematy poruszane są, w dodatku ze mną w roli głównej :rofl::rolleyes2:. Zadziwia mnie ten mój, jakiś bojaźliwy się zrobił :eek: .

Przed meczem się wykąpałam, manicure i pedicure zrobiłam, wiec naprawdę jestem już gotowa:laugh2:.

A do tego ciągle tel. i jak dla mnie głupie pytania " jak się czujesz ?" teraz będę odpowiadać, że jak Polacy po przegranym meczu z Chorwacją ( czyt. chu....) :growl:
 
Anit jak chcesz możesz rodzić przede mną, ja się nie pogniewam przecież :-p
Jak ktoś chce jeszcze książkę to jeszcze wyślę, dla mnie to nie problem :blink:

Na ktg spoko, nawet pokazało skurcze, przynajmniej teraz wiem kiedy je mam :zawstydzona/y: Były takie na 70% ale mnie nie bolały, wzbudzały tylko dyskomfort hmm. Poza tym szyjka 1,5 cm Coś wolno to u mnie idzie. Myślałam, że po przytulankach coś ruszy :-p
Czekamy dalej :confused2: Jeżeli nic się nie zacznie dziać to w poniedziałek zgłaszamy się na IP i lekarz będzie decydował co dalej. :confused2:
 
Leżę w łóżku i tak się zastanawiam jak to może być że mam zgagę zawsze wieczorem właśnie jak kładę się spać:confused:. A czasem po obiedzie czy śniadaniu też kładę się spać i wtedy nic mi nie dolega. Dziwne :oo2:
 
Ja mam zgagę jak się np schylam albo kładę. Jak siedzę lub stoję jest ok a tylko jak pozycja jest pozioma to od razu bez względu na to co jem
 
Mnie czasem tak niemiłosiernie pali że muszę wstać bo mnie naciąga na wymioty i do tego głową boli. A najlepsze jest to że wtedy schodze na dół do kuchni zjadam kawałek suchego chleba i wracam do łóżka i jest ok. :tak:
 
reklama
Do góry