reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Ale jestem dzisiaj senna, o ludu....
Mam nadzieje,ze nie zaspie na dzisiejsza wizyte do gina? ;)
Brzuch dzis czuje, lekko ćmi. Aaa i najważniejsze, ogarnełam golenie się ,co mnie wykończyło;)
 
Ból już mniejszy ale brzuch nadal twardy na razie siedzę, patrzę na torbę i czekam. Do tego mała tak kopie że już mnie od środka wszystko boli.
Właśnie też dzisiaj podejrzewałam że Bettina jest na porodówce:)
 
Magdalena ja raczej nie będę miała możliwości pisania ze szpitala. Nie sądzę że w bydgoskich szpitalach wi-fi mają;) więc może Bettina też nie ma możliwości albo jest w trakcie akcji i nie może.
 
A ja sie polozylam z Ola o 13 i dopiero wstalam :eek: a mloda dalej spi...wiec pewnie do 24 bedzie dzisiaj buszowac. No trudno w koncu razem spalysmy hehe.

Ide zaraz po Alana do szkoly ale by bylo jak bym zaspala po niego.
 
Buuu rozczaruję was ale nie rodzę. :-p
Wstałam późno bo aż po 11 i nim się rozruszałam to chwilę potrwało. A potem jak zaczęłam pisać to mama przyjechała w odwiedziny i nie zdążyłam wysłać, nie sądziłam, że takie zamieszanie wywołam ;-) ;)
Pół nocy bolał mnie krzyż i myślałam, że coś się zaczyna ale przeszło :dry: Na 19 jedziemy na ktg, zobaczymy co pokaże

Magmich a ten ból to taki ciągły czy przerywany? Długo Cię trzyma
Lilith z tym spaniem to jakaś masakra. Mi to aż wstyd, że tak długo zalegam w łóżku :zawstydzona/y:
 
Magmich z Bydgoszczy jestes? Ja też :) tzn od pewnego czasu już nie bo praca zmusiła mnie do przeprowadzki do Piły :( w którym szpitalu rodzisz? Na Markwarta pewnie albo w 2. Tez chciałam jechać rodzic do Bdg ale boję się że mogę nie zdazyc.
Nawet jak nie ma WiFi to przecież może wysłać SMS tak jak Natka do mnie wyslala. No oczywiście nie ma takiego obowiązku i ja to szanuje ale po cichu myślę że pochwaliłaby sie. Oczywiście może nie mieć na to czasu albo jest zbyt przejeta, wszystko mozliwe zw macie racje. No nic zobaczymy jak się odezwie.
 
reklama
Do góry