reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Magda super że jesteście w domku już z wszystkimi. Teraz to masz wesoło :biggrin2::wink:
Ja też tak chce, :tak: czekam już z niecierpliwością a mój 8 letni syn już nie może się doczekać kiedy braciszka weźmie na ręce :yes:. Życzę dużo siły :biggrin2:

Posprzątam, oczywiście chłopcy pomogli. Mały dokazuje w brzuchu a oznak porodu ani widu ani słychu :rolleyes2: tak więc pozostała druga opcja :-D:-D
 
reklama
Dzien dobry dziewczyny, dzisiaj jest ten dzien kiedy Ola o 5 rano jest juz wyspana...cale szczescie cala noc przespalam i w miare wczesnie sie polozylam bo przed 22...wiec jestem.w.miare jestem wyspana. Raz tylko w nocy wstalam.na siku...w ogole Wy tez zawsze wstajecie o tej samej godzinie w nocy do wc? Bo ja zawsze o 3.

Jak na razie nic mnie.nie ciagnie i nie kluje wiec jest ok, zobaczymy jak potoczy sie reszta dnia....teraz czas na kawe i na cos slodkiego :p o ile cos jeszcze zostalo :p
 
Poruszam się ale ciężko nazwać to normalnym. Samo wstanie z łóżka to makabra, chodzenie też; (
Na szczęście z każdym razem łatwiej ale jeszcze daleka droga przede mną ; (((
 
Ja wstępnie wychodzę jutro, tu w 3 dobie można jak jest ok. Zobaczymy co powiedzą.

Mnie jeszcze niemiłosiernie boli gardło od tej rurki intubacyjnej :(
 
Ja wstępnie wychodzę jutro, tu w 3 dobie można jak jest ok. Zobaczymy co powiedzą.

Mnie jeszcze niemiłosiernie boli gardło od tej rurki intubacyjnej :(
To ty mialas znieczulenie ogolne? Ja to bym sie bala intubacji.
Szybko u Was wypuszczaja, u nas po cc to najwczesniej na 4 dobe, z synem wyszlam na 5 a z corka na 7 dobe a bylo wszystko ok.
 
reklama
Dzień dobry :)
Magda cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło teraz możecie się cieszyć sobą :)

Carola no u Ciebie to liczyły się sekundy, nad Wami też ktoś czuwał, jeszcze trochę i wszystko się zagoi :)
 
Do góry