reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Magda mnie tak 2 razy w nocy skurcze obudziły dosc konkrtne z godzinna przerwa od rana były co 36 min potem 33 a teraz 27min lekarz zbadal i nic się nie dzieje one są dość krótkie co 40 -50 sek także to napewno nie to ale wolał sprawdzić . Strasznie mnie bolało krocze w środku przy badaniu
 
reklama
OLA ja tez nie mam zaleconego ktg .
Madzia bozenka te wasze bobasy lubia urozmaicić wam życie żeby w szpitalu nie bylo nudno.
CARO trzymaj sie:*

U mnie noce corasz gorsze boli mnie brzuch w nocy ale przy zmianie pozycji mija wiec to są te przepowiadajace??

No i znów mi dzis slabo .zaczrlam się czuć oslabiona tak ze nie mam sil wstawac czy to tez może być objaw zblizajacego sie porodu??
 
Cześć Dziewczyny!
Widzę, że wątek robi się już mocno porodowy.:)
Carolajna oby sytuacja Ci się wyklarowała. Bardzo dużo masz tych stresów teraz. Mam nadzieję, że wszystko Ci się troszkę uspokoi.
Ja nadal na etapie przygotowań i od rana prasowanie. Termin mamy na ten sam miesiąc więc jak Was podczytuje to stresik rośnie;)
 
U mnie znowu napinania brzucha i lekkie skurcze, ale moze od tego sprzatania hmm.

Odzyskalam swoj wozek :) zaraz bede go odświeżać...sorki za balagan ale jestem w trakcie sortowania ciuszkow i wyciagam te 62 i 68 do prania :p
 

Załączniki

  • 1452945611444.jpg
    1452945611444.jpg
    63,9 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Do góry