reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Olaolala hemoroidy byłyby bardziej przy odbycie a to jest pomiędzy tam gdzie się cip. .. kończy. Z wypróżnianiem też problemów nie mam. Może niepotrzebnie się denerwuje bo aż mały zaczął dziwnie w brzuchu podskakiwać. A mamy za 1,5 godz jechać na urodziny tak się cieszyłam ze spotkania a teraz mam obawy. Nic mężowi nie mówię bo powie że zostajemy w domu:hmm:
 
reklama
To umnie znowu tak 2 godziny był spokój :-)
 

Załączniki

  • 1452950060815.jpg
    1452950060815.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 51
Ale tu dzisiaj ruch od rana :blink:
Co do ktg też nie miałam nawet raz i lekarz nic nie mówił. Położna tylko mówiła, że jak do terminu nic nie będzie się działo to przyjechać trzeba do szpitala, robią ktg i potem co 2 dni trzeba się zgłaszać.
Ewentualnie do położnej na dyżur mogę zajrzeć wcześniej na ktg i zobaczy czy już coś się zaczyna. No ale póki co u mnie nic się nie dzieje, nawet te przepowiadające są jakieś liche :confused: Haneczka słucha się chyba tatusia bo kazał nam czekać do 23 stycznia :-p
Na zgagę mi już nic nie pomaga, tylko Rennie. Łapie mnie jak się schylam bądź leżę :baffled:
Wczoraj okropnie ciągnął mnie cały brzuch od pępka, ledwo chodziłam. Dzisiaj na szczęście już lepiej.
A co do sprzątania to ja już z nudów coś robię tylko już mam tak wszystko poukładane, że niewiele mam do roboty każdego dnia poza codziennymi obowiązkami. :-p

Bozienka co to za aplikacja?
 
Magmich, to widzę, że masz silną silną wolę, bo ja akurat nie potrafię zrezygnować z potraw, które wywołują u mnie zgagę, chociaż wlaściwie u mnie to nie ma reguly. bo nie raz mam zgage po czyms pikantnym a nie raz nie, nie raz napije sie zwyklej wody i mnie pali a nie raz nie... Może jakoś się przemecze ;)

Anit to nie mam pojecia w takim razie co Ci tam wyskoczylo, ale skoro Cie nie boli, to moze nie ma powodu do obaw, wiec jedz na impreze, baw sie dobrze i sie zrelaksuj :)

Lilith hallsy naprawde Ci pomagaja? Bo ja czytalam, ze cukierki, gumy mietowe moga tylko nasilic zgage, dlatego odkad mam te dolegliwosc tego unikam, ale moze sprobuje. Ale z mlekiem masz fajny sposob hehe :)

PaniAg jak widac chyba na kazdego dziala co innego :) :)
 
Ola z tą silną wolą to różnie bywa ;) ale staram się i powtarzam sobie że już dużo nie zostało i dam radę;) Ogólnie w pierwszej ciąży miałam cukrzycę i taką dietę że szok w zasadzie przez ostatnie miesiące jadłam w kółko to samo bo miałam wypracowaną listę produktów które mi cukru nie podbijały więc teraz te parę ograniczeń to pikuś:)

A na zgagę spróbuj jeszcze siemię lniane mielone. Zalewasz dwie, trzy łyżeczki gorącą wodą robi się coś w formie kisielu i zjadasz. Mi osobiście bardzo to smakuje ale wiem że gusta są różne;) a polecił mi to lekarz rodzinny.
 
Magmich ja przez całe swoje zycie praktycznie w jakis sposob czegos sobie odmawialam, jesli chodzi o jedzenie, bylam tak jakby "wiecznie na diecie", ale to już dłuższa historia... W kazdym razie, postanowilam sobie kiedys, kiedys, ze jak zajde w ciaze to nie bede sobie niczego zalowac i tak tez sie dzieje, dlatego trudno jest mi sobie juz teraz odmowic rzeczy na ktore naprawde mam ochote. Ale w sumie pod koniec ciazy to juz moze czas zeby zaczac sie pilnowac? :)
Siemie lniane w takiej postaci jak piszesz jadlam jak mialam problemy żoladkowe, na zgage tez sprobuje :)
 
reklama
Dziewuszki jeszcze was pomęczę troche.jak jest u was z twardnieniem brzucha? Mi dzis twardnieje non stop nawet jak zmieniam pozycje może tak być?
No i jak chodzę to ucisk dziecka czuje jak by brzuch ciagnil w dol...
Bozenka sciegnelam sobie są apke ze skurczami;)
 
Do góry