reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Mnie lekarz wziął do badania skurcze delikatne co 30 min po badaniu nic nie stwierdził rozwarcie się nie powiększa wssystko jest tal jak było i albo się rozkręci albo minie :-) zobaczymy co wyjdzie na popołudniowym ktg narazie nic nie robimy ;-)
 
Dzieki, troche mnie uspokoilyscie. Mialam zapytac o to swojego lekarza na wizycie, ale mialam tyle pytan, ze o tym akurat zapomnialam. Nastepna wizyte mam 28 stycznia, moze wtedy cos zaleci, a poza tym 20 stycznia mam jeszcze usg, wiec dowiem sie co tam u maluszka mojego :)

Bozienka z jednej strony masz dobrze, bo masz wszystko pod kontrola, a jesli nic sie nie rozkreci to w pon. cc, dobrze pamietam?
 
Właśnie byłam pod prysznicem i się trochę zaniepokoiłam, bo jak myłam krocze to między cipką a odbytem poczułam takie zgrubienie jakby spuchnięte było to miejsce. Żadnych bóli ani dyskomfortu nie czułam z tego powodu . Wczoraj tego nie było a mały jakoś szczególnie nie napierał na szyjkę. Czy że dziecko się obniża może być taki efekt:confused:
 
Hej dziewczyny :-)

Ci niektórzy lekarze są tutaj niepoważni. Moja lekarz mówi,że mam leżeć i odpoczywać. Że tylko tak możemy sprawdzić z.czego wynika ból. Tymczasem dziś na wizycie rano jakaś lekarz mówi,że mam nie leżeć,tylko dużo się ruszać i chodzić po całym szpitalu :-B Super! Tylko jak mam to robić,kiedy ból nie pozwala się pytam :-S Udaje,że ich słucham,ale czekam na swoją do poniedziałku.

Odnośnie badania ktg to wcale nie trzeba go robić. To nie jest nic obowiązkowego. Z reguły robią właśnie przy jakiś problemach. Niektórzy lekarze kontrolnie przy wizycie.

Bozienko podczas ktg bardziej martwiące jest płaska linia tętna. To u Ciebie z wczoraj wcale nie ma dużych skoków. Ma właśnie super linie. Ja wczoraj leżałam 4 godziny pod nim,bo linia była za płaska i musieliśmy pobudzić Theo. Serduszko dziecka owszem,ma bić miarowo,ale nie jednostajnie. :-)

Lilith juz jest na bb jedna zamknięta grupa tego forum. Generalnie nie wypaliła wcale. Myślę,że najpierw trzeba zapytać dziewczyn co o tym sądzą. :-)

Carolajna trzymaj się tam. Wiem,że już jest Ci bardzo ciężko. Posyłam dużo dużo sił!
 
I nie zrozumcie mnie źle dziewczyny,ale zawsze pytajcie ogółu co sądzi o nowych tematach,czy zamkniętych wątkach,bo robi się bałagan. Tak jak teraz są dwie zamknięte grupy,zupełnie nie potrzebnie. ;-)
 
Magda no tez mi mówią ze wssystko jest ok i właśnie gdy by była płaska linia to wtedy by się martwili dzisiaj Alex spokojniutki serduszko tez nawet nawet ładnie nie skakało ale za to skurcze się pojawiły czuć je czułam bardziej jako napinanie się brzucha i delikatny bol ale jakoś się tym nie przejmuje
 
reklama
Ja też miałam skurcze dziś rano. Zresztą od 4 ktg je mam. Wczoraj wieczorem kilka w granicach 100. Czuje je mocno,ale szybko mijają. Ciekawe co w.poniedziałek na to moja doktor powie.
 
Do góry