reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Aschlee trzymaj się i informuj na bieżąco. Ja w pierwszej ciąży miałam cukrzycę i dietę + insulinę córka urodziła się dzień po terminie z wagą 2375g i 50 cm. Teraz cukier mam na granicy normy ale nie kierowano mnie do poradni diabetologicznej. W 32 tygodniu mała waży około 1500g.

Ja dzisiaj zabrałam się za sprzątanie pokoju starszej córki do tego jestem mega nie wyspana i czuję się zupełnie wypompowana z mocy. W planie miała jeszcze sprzątanie łazienki ale nie wiem czy podołam.

PaniAg nie bardzo wiem o jakich pampersach mówisz. Ja miałam te duże bellamama a potem już zwykłe podpaski oczywiści night bo największe.
Nie wiem jak jest u Was ale u mnie do szpitala trzeba zabrać własny kubek, talerz i zestaw sztućców.
 
reklama
anit noc spokojna? Bez skurczów?

Dzięki mkvet, noc była spokojna pospałam jak zwykle do 6.15 a później jeszcze drzemka od 8-10.20 bo siostra zadzwoniła i mnie obudziła, w sumie to ona dzwoni codziennie o tej porze z pytaniem jak się czuje i jest moją zegarynką. :rofl:

Aschlee mój Tymuś w 32 tyg. ważył 2200 g wiec myślę że sporo. Jak mam skurcze to się cieszę że w razie w "w" on taki duży ale jeśli urodzę o czasie to matko święta jak ja dam radę. :szok:

Co do rozstępów to odpukać mam tylko ze tak powiem "te stare ". O oby tylko one były :rolleyes2:
 
anit to dobrze. Chyba takie pojedyncze nawet bolesne skurcze już mogą się zdarzać....
A ja dowiem się w środę ile Maleństwo moje waży. Czekam na usg:)
Wreszcie taki dzień, że miałam dużo energii i dużo zrobiłam:)
 
Asch moja wazy w 30 tygodniu 1500 gram ale z VIvi mylili sie o 400 gram w gore, mysle ze teraz jest podobnie, i jest większa
Trzymam kciuki, najbardziej Ci współczuje pobytu w szpitalu w okresie świątecznym ale jak trzeba to trzeba :-) bedziesz miala prześliczna córeczkę w nagrodę, dawaj znac, głowa do góry

A ja jestem wykończona ale nie moge zasnąć, tez ostatnio mam problemy ze snem a to ostatnie tygodnie by sie jako tako wyspać, nie umiem zasnąć, a jak zasnę budzę sie co chwila :-/
 
A ja już po spaniu. Wczoraj miałam ból głowy ale to z nerwów. Tak jakoś wewnętrznie byłam poddenerwowana. Poszłam spać bardzo szybko bo przed 22 i się obudziłam o 1 :no2:. I znowu martwi mnie coś, mianowicie poszłam do toalety i patrzę w lustrze że mam strasznie nisko brzuch:unsure:. Chciałam jutro ( w sumie już dziś) tyle zrobić. No i niestety bo przeraziłam się nie na żarty. Mąż jest już od jutra w domu i go wykorzystam a jak zrobi tak będzie, już teraz to odpuściłam.
 
Umnie tez nocka do dupy :-( zasnelam dopiero po 2 w nocy miałam skurcze nie które były bolesne mały przy tym się strasznie wiercil spokojny był dopiero brzydkie skurczu naszczęście przeszło i mam nadzieje ze nie wróci juz ;-) idę zaraz na przedstawienie do szkoły do syna i dzisiaj nic więcej nie robie
 
Też mam za soba noc nieprzespaną. Trzy pobudki do wc! Harce Małego i ból lekki pachwin jak po rowerze. Zasnęłam nad ranem. Eh, jakieś głypiw sny miałam przez ten nocny, świszczący wiatr ...
 
reklama
hej .dolaczam do grupy nie przespanych dziewczyn bol spojenia i jeszcze o 6 pobudka .ubealam sie i pojechalam na pbranie krwi .zmeczona jestem a tu jeszcze bigos robie .

milego dnia!!
ASCHLLE jak tam samopoczucie??
 
Do góry