reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Na razie to mnie prawie do zawalu doprowadzili bo nastraszyli mnie ze mala za dlugo spi.Ale dzieki Bogu wlasnie przed chwila wstala.Skurcze sa czasem regularne czasem nie.Czasem bezbolesne a czasem bola jak nie wiem ale lekarz tylko skomentowal ze wcale sie nie dziwi.Teraz mam czekac na konsultacje i badanie z ordynatorem
 
Cześć Dziewczyny!
Ja mam tołpe na rozstępy i u mnie na razie nic nie powstało. Ale ja też piję dużo wody. Wiem, że przy powstawaniu rozstępów duże znaczenie ma też odwodnienie organizmu.

Wczoraj miałam Wigilię w pracy. Moi koledzy nie widzieli mnie jakiś czas i wszyscy zaskoczeni, że nadal mam mały brzuch i właściwie nie przytyłam. W ogóle było miło... tęsknię za pracą.

U mnie w brzuchu Zosia też mocno ruchliwa, ale do żeber nie sięga jak kopie.

NowaNatka a może Maluch uciska Ci coś, jakiś nerw i dlatego boli.
anit noc spokojna? Bez skurczów?
Aschlee 3mamy kciuki
 
reklama
mkvet cyba uciskal bo teraz bol jest slabszy .a co do roztepow zawsze wypijalam 2 l wody dziennie i tak wyszly:( moze zalezy tez od genow ,ne wiem .kolezanka z blzniakami miala brzuch jak balon i zadnego roztepa!;)

Aschlee trzymaj sie kochana!!!!!:***
 
Do góry