reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Witam dziewczyny :-)

Ja prawie nie spałam w.nocy. Mąż jechał na lotnisko z kolegą. Pogoda tragiczna,więc nie mogłam zasnąć,tylko czekałam. Wiem, że to źle,ale no nie mogłam zasnąć...

Jadę za godzinę do.siebie na.wizytę i ktg. Potem szybkie zakupy i kuchnia. Ostatnie przed porodem torty na zamówienie na jutro no i świąteczne jedzonko. Nie.wiem jak to ogarnę,ale jakoś musze.

Mkvet skurcze HB nie zawsze muszą być. Ja nie miałam przez 3 pierwsze ciąże. Jest to.zupełnie normalne. :-)

Uważajcie na siebie kochane :-)
 
reklama
Dzięki:) Uspokoiłyście mnie trochę.
Ja po raz kolejny noc przespałam. Poza tym, że ktoś obrał sobie mój telefon do puszczania nocnych sygnałów. Nie mogę włączyć funkcji blokowania numeru, więc w końcu po prostu wyłączyłam dźwięk.

anit w szpitalu jak już trafisz (po 24 tygodniu) to wg przepisów muszą Cię zostawić na 6 dni, bo im NFZ nie zwraca...
A poza tym tak to chyba jest przewrotnie... ja się założę, że teraz mi mówią że mam problem z szyjką a jak przyjdzie do porodu to nie będzie chciała się skracać i rozwierać;)

Miłego dnia Wam życzę:)
 
Caro dawaj znac co i jak .czekamy na dobre wiesci!!

z innej beczki ..wiem ze temat juz byl ,ale weszlam na wage i szok...74kg przy wzroscie 165cm.kurde staram sie nie objadac ale w nocy zjadam jogurt bo tak mnie ssie!!boje sie ze nie zgubie tego po porodzie .przytylam 15 kg juz .
 
reklama
tylko ze u mnie waga stoi a jak ruszy to zaraz 3 kg do przodu i gratis roztepy.po porodzie akcja Chodakowska hehe

chcialaym karmic piersia i butelka na przemian .laktator mam i but avent niby z tymi butelkami jest mozliwe karmienie naprzemienne .tylko czy rzeczywiscie tak jest
 
Do góry