reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Kochane napiszcie mi prosze ile waza Wasze Maluszki? Lekarze mowia ze swieta powinnam przetrwac w dwupaku ale do sylwestra nie daja mi gwarancji.Mala dalej ulozona posladkowo
 
reklama
Moja dzis zmiezyli i wyszlo 2900 gram no i wlasnie powiedzial ze moze byc tak ze wiecej bo niby do 500 gram moze byc blad ale ze mniejsza na pewno nie jest jedynie ze moze byc wieksza co troche mnie zaszokowalo...myslicie ze przez ta cukrzyce moze tyle wazyc? Ale przeciez pilnuje sie jak moge :/
 
Ostatnia edycja:
Aschle ja cukrzycy nie mam a mały tez duży z wymiarów i wagi w 32 tyg był 35 tydzień nie wiem od czego to zależy ale lekarz sam powiedział ze mały jest duży i nawet cc będzie robił wcześniej a nie zaraz przed terminem
 
moj w 30 tyg 1700 g tez wiekszy niz rowiesnicy byl o 300 g .teraz 30 mam wazenie.
moj gin powiedzial ze to sprawa indywidualna jakie dziecko jest duze ja mam cukier na pograniczu i diety nie mam.niektorzy mowia ze od brania witamin dzidzie sa wieksze ale nie wiem.
 
Aschlee może być przez cukrzycę. Może powinnaś była dostać insulinę? Nie martw się na zapas. Ja uważam, że jednak usg to tylko maszyna i margines błędu jest w obie strony. Osobiście wolałabym zostać w szpitalu niż martwić się w domu wszystkim. ;-)

Natka takie klucia mam systematycznie. Dla mnie są zupełnie normalne. :-)


Carolajna sygnaturki widać po zalogowaniu. Ostatnio miałam ten sam dylemat ;-)
 
+ Ja smaruje sie Palmersem, poki co nie mam rozstepow, za to zyly po bokach brzucha, i w okolicy mostka. Mysle,ze to sprawa genow czy sie smaruje czy nie.... Moja mama nie ma. Strasznie duzo pije wody ostatnio.

+ Młody w 29/30 tyg ważył 1425 gram.

+ Też mnie nieraz coś zakłuje w boku, jak np.przewalam się z boku na bok, rzadko jakieś kłucia w pochwie, widocznie tak musi być.

+ Mam pytanko co do wyprawki. Pampersy na porodowke dla rodzącej zapinany na plastry czy moga byc takie jak majtki, wciągane? To muszę też mieć swoje sztuk dwa.
 
reklama
Asch trzymaj sie i dawaj znać. Moja dzisiaj 32+1 mieści się na środku normy ma 2kg:)) ale to sprawa każdego malucha indywidualna.
Wczoraj przyjechał mój "mikołaj" i dzisiaj zabiera mnie na obiadek tylko pogoda mało świateczna.

Dodawała któraś zdjęcia na nowym forum bo jakiś link chcą jakby trzeba było przez inną stronke dodać fotkę.
 
Do góry