reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Magda - faktycznie 13sty dzisiaj... Oby pogoda wyczerpywała limit pecha. Ja dla bezpieczeństwa chyba nie będę się ruszać z domu ;-)

Jadzia - u mnie odkurzanie i mycie podłóg przejściowo wylądowało u męża. Z tych bardziej obciążających pozostało mi prasowanie, ale to akurat lubię (tylko jakoś czasu nie mam ;-) )
Dziś o 1 dzieci już były u nas w łóżku - Misiek z temperaturą (po antybiotyku?), a starsza z szarpiacym kaszlem . Noc nie była najgorsza, ale od leżenia na plecach strasznie mnie teraz krzyż boli :-| na szczęście dzieci obudziły się w dobrych humorach i w ogóle nie wyglądają na chore.

Choco - oj... Czyli nie jestem sama? Mój na szczęście w pracy wiec może mi przejdzie zanim wróci...
 
13...cudnie. Zawsze szczęśliwy a dzisiaj dupnie. Pojechałam na serwis z autem ale jak zobaczyłam auto zastępcze to wyszłam, znowu nie zrobię :(
Mąż się chyba na mnie wkurzył o to ; (
 
Zuzanka trochę i ja się cieszę ze nie jestem sama ;) choć nie życzę Ci zdenerwowania na Twojego..

Carola ja myślę że masz prawo do godnego samochodu zastępczego :) a przynajmniej takiego który będzie spełniał Twoje oczekiwania ;)
 
reklama
Do góry