reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Mi jutro 30 styknie;)

Dziewczyny nie mam czasu odpisywać wam z osobna bo produkcja od wczoraj mega...

Także tego uważajcie dziś na siebie bo to 13 piatek;)

Ja dziś mega szalony dzień a już nie mam siły od wpół do 7 na nogach a wczoraj poszłam tak późno spać... hydraulik co nam miał zamontować grzejnik w łazience pomylił sobie ludzi i zamiast o 7 być u nas to poszedł do kogoś innego i jak dzwonie to mi mówi o cholera to dlatego ci ludzie tacy zdziwieni byli;) no tylko tak...

O 12 mają być dachowy od kominka wiec od rana oblegany wszystkie meble itp .. masakra!!! Jeszcze jak na złość a 10 mam umowione paznokcie... ech..

Patrzcie jak pięknie mój domek dziś wyglada;(

Uciekam ;) Miłego dnia wszystkim :*
 

Załączniki

  • 1447403467050.jpg
    1447403467050.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 66
  • 1447403477846.jpg
    1447403477846.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 63
  • 1447403489056.jpg
    1447403489056.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 37
A ja się zastanawiam o jakich Wy 30 mówicie ;-) Mi apka mówi, że to 28tc, ale też najprawdopodobniej będę miała cc tydzień przed terminem, więc koło 3.02.

Kroczek - domek wygląda zjawiskowo. W sumie Tobie najbardziej życzę aby ten 13sty był łaskawy.

Tak ad zapominania - właśnie sobie uświadomiłam, że jednak mam dzisiaj kilka spraw do załatwienia. Wiec nici z siedzenia w domu. Heh... Skleroza ciążowa ;-)
 
Dzien dobry!

U nas dzis ponuro, ale ja i tak za 2 godz ide do pracy na caly dzien, wiec mi to obojetne ;-)
Uff dobrze, ze weekend mam wolny to odpoczne.

Aschlee nie bralam kombinezonika, widzialam, ze sa, ale tylko w internecie, bo najmniejszy rozmiar byl 62/68 wiec nawet sie nie fatygowalam, zeby go zobaczyc.
Kupilam jeden w Primarku, bardzo fajny i tez z polarku na rozmiar 62 i jestem bardzo zadowolona :-)

Magda u mnie dziewczynka bedzie, imie jeszcze nie wybrane. No współczuje tych silnych wiatrow, wiem jak to jest na wyspach. Nie cierpiałam takiej pogody, dobrze, ze teraz jest inaczej :-)
 
reklama
Do góry