reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Choco no płacę takie ubezpieczenie (pakiet), że mam prawo do auta takiej samej jakości lub lepszego. Tamten niby gorszy ale problem w siedzeniach w plamach, sorry nie wiem co tam się działo.
 
Hehe to myśle że dużo by nas było ale i tak generalnie jak popatrze na niekturych to takiego bym chyba zabiła. I pewnie są takie co tak myślą o moim. Można nażekać i się wkurzać ale generalnie to każdy ma zalety i wady i my też
 
A klub zapominaczy jest ;-) ja to dzisiaj zapomniałam chyba że mam brzuch i o wszystko nim zachaczam a najlepsze było jak się schylilam normalnie i takie zdziwko ze mnie coś ogranicza ;-)

Ooooh jak mi dobrze magiczna 30 nastała :-)
 
reklama
Do góry