reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
No ja wiem wiem moich postów się nie czyta ;-)
Miałam iść spać i co Alex jak zwykle szaleństwa sobie robi ;-) i tak pewnie będzie mniej więcej przez 2 godziny ;-) uparł się na prawe zeberko i cosik tam wpycha ;-) skubaniec jeden ;-)
 
Bozienka ja wbijam do Ciebie jak Ty takie dobre napoje masz :)

Co do prac domowych... To tyle bym chciała zrobić a nie moge :( przez ten twardniejący brzuch muszę leżeć. Ale dla małej wszystko :)
 
Ja pi śniadanku zaraz kawka z pączusiem. I trzeba się wziąść za sprzątanie gotowanie i takie tam.
Mój kręgosup to najbardziej zmywania odkurzania i mycia podług nie lubi i jak sprzątam to musze to zrobić bo potem już nie wstane.

Pierwszy etap safy zakończony jupi teraz czekamy na płyty.

Wczoraj pytałam położnej co do szpitala no i dla dzidzi chusteczki i pieluchy a dla mnie podkłady na łóżko i te osobiste woda i to co tam chce
 
reklama
Do góry