reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Choco babcia sie nie przejmuj one takie sa.Moja prababcia jest taka sama a to dziecko za chude a to za grube a to imie nie takie...starsze babeczki czesto tak maja najlepiej gdyby dzieciaczki mialy imie takie jak one i zebysmy stosowaly sie do ich zlotych rad bo przeciez one juz tyle w zyciu przeszly i wogole.Takze glowka do gory i nic sie nie przejmuj
 
reklama
Magdalena witaj:) dziewczynki górą;)

Jadzia chyba na taką trafilam:)

Ashley to dziwne ze nie pozwolili cytryny.. mi to sama powiedziała ze mogę;)

Choco z przymrozeniem oka rakie komentarze.. moja siostrzenica potrafi zjeść 50 pierogów ruskich!!! Wyobrażacie sobie? Ma 13 lat, jest chuda jak patyk a w wsuwa co dorosły facet... chciałabym mieć taką przemianę materii:)
 
Dziekuje dziewczyny, poprostu jak slysze te madrosci to mnie krew zalewa. Ona tak potrafi wmowic glupoty ze jestem w stanie uwierzyc a potem nie mogę spac.
Zawsze wszystko jest nie po jej mysli.
Ale skoro nie tylko u mnie tak jest to przynajmniej wiem ze one takie sa I trzeba sie z tym pogodzic.

Kropek ja tez jej zazdroszcze, ona jak moj maz, je takie ilosci np slodyczy czy czegokolwiek ze mnie mdli na sama mysl mdli a nic nie tyje skubaniec ;)
 
Kropek wiesz moja chrzesnica np ma porypana matke (dluga historia).
Ona jej nie daje sie normalnie bawic bo uwaza ze sie spoci i bedzie chora, a jest chora i tak srednio 1-2 razy na miesiac. Dziecko je i jest hm.. mocno pulchne :/ ma 8 lat.
Ale nie ma co sie denerwowac bo to naprawde dluga and historia.
 
Witam sie poweekendowo ;-)

Od kilku dni mam mega bole brzucha nisko (zuzanka cos ja u Ciebie), wczoraj mialam wizyte i gin zwiekszyl mi luteine do podstawowej dawki (ostatnio zmniejszyl) i nakazal polegiwac chociaz po pol godz 3-4 razy w ciagu dnia. Mowil, ze to wina blizny po cc, ale tez nadmiaru obowiazku. Fakt, ze ostatnio mialam duzo latania. Dzisiaj wiecej odpoczywam i jest lepiej...

choco - z facetami to juz tak jest - moj maz latem wbil sobie gwozdz w stope i nie poszedl od razu na pogotowie. Moczyl noge w domu, dopiero jak mu nastepnego dnia spuchla i bolala, ze nie mogl wytrzymac, to polecial migiem ;-D
A co do madrosci, to ja puszczam mimo uszu. Zawsze babci przytakuje, a robie po swojemu. Wiem, ze ona chce dobrze, tylko juz czasy i zwyczaje sie zmienily. Moja corka byla bezsmoczkowa i bezbutelkowa, nie chciala sztucznosci. Z cycka przeszla od razu na kubek i lyzeczke. Jak to mowilam babci, to radzila moczyc smoczek w cukrze i dawac ;-D
 
A powiedzcie mi wy mialyscie byc na czczo? Bo mnie kazala zjesc normalne sniadanie co troche mnie zdziwilo...

Kropek no tez sie troche zdziwilam ale powiedziala ze nie.Ze to maly kubeczek wiec dam rade...
 
Oj z tymi babciami hehe Nasza została jedna i jest mega! Ostatnio wymyśliła imie dla prawnusi: SantaMaria hehe uświadomiliśmy ją co to znaczy:-D

Magdalena witaj, ja też czuję czasami ją niziutko, lekarz mnie uspokoił, że sobie Młoda usiadła i nogami przebiera hehe a z ruchmi też tak mam raz mocniej raz mniej, ale podsłuchałam ją i wiem że jak nie czuję serduszko równiutko bije i słuszałam ze gdzieś głębiej sobie pływa więc spokojnie;-)

A mnie dzisiaj Pan przepuścił w kolejce choć brzucha nie mam prawie, tak po prostu bez przyczyny i był bardzo dumny z siebie!
Kropek moj mama ma ze 3-4 glukometry bo ciągle gdzieś dostaje za darmo więc obdziela całą rodzinę:)
Szogi odpoczywaj ile wlezie!
 
reklama
Kurde to u mnie jakos dziwnie jest nie dosc ze mam zjesc sniadanie,nie moge zabrac cytryny to u mnie niby sprawdzaja po godzinie i koniec :/

Novaspace a jak jest u Ciebie bo Ty tez w De???
 
Do góry