reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Bozienka u mnie na szczescie nie bylo potrzeby jeszcze brac zadnego antybiotyku.Mam nadzieje ze tak zostanie bo jakis katar brzydki mi sie zaczyna i glowa troche boli :/ na razie wcinam czosnek,pije miod i wode z cytrynka i zobaczymy
 
Bozienka to moze wez jednak ten antybiotyk.Ja z corka w ciazy dwa razy musialam brac na zapalenie gornych drog oddechowych raz amotax a raz duomox :tak: oba pomogly dosc szybko.Albo idz do ogolnego i kloc sie ze ma byc amoksycylina albo duomox bo one sa bezpieczne w ciazy i peofilaktycznie poprosilabym o oslone
 
Ostatnia edycja:
O rety....co tu się dzieje :szok:


U mnie noc paskudna. Na bank mnie dopadło,ale nie jakoś bardzo. Było mi niedobrze okrutnie. Bolał mnie strasznie brzuch i głowa. Nie szarpalo mnie jednak....nie wiem co gorsze....wczoraj nic prawie nie jadłam i teraz wcale nie mam jakiś chęci na jedzenie....straszne. Mam nadzieję, że to minie.


Dziękuję Wam kochane za troskę :**


Uzupełniłam tabelkę płci. Jak coś komuś jeszcze to piszcie.
 
Jeju a ja odrana nerwy chłopaki się kłucą biją masakra zaraz ich po ścianach poustawiam kur.. m.ć że tak powiem i oczywiście sama z tym jestem bo meża nie ma ci prawda przez telefon prubował to ogarnąć masakra
 
Jadzka umnie to samo córa zaczyna z synem picy o wszystko i tak myślę że albo ja coś bierze albo przesilenie jesienne bo to juz któryś dzień z rzędu wczoraj przechodziła siebie dosłownie
 
Ja tez sie wkurzylam na syna bo probuje trenować z nim czytanie, ale on choc zdolny to leń i jak na robić cokolwiek poza zabawa, bajkami czy graniem to juz jeczenie, łzy i w ogole masakra
 
reklama
Olcia ja swojemu kupiłam książkę z zaznaczonymi sylabami i od tej pory polubił czytanie :-) książka chyba 14 zł kosztuje .
Jadę dziewczyny do lekarza trzymać kciuki żeby było wszystko ok
 
Do góry