reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Dziewczyny od którego tygodnia powinno się smarować kremem na rozstępy i jakie miejsca dokładnie?
Ja wyczytałam w książkach,że można od początku, kupilam na promce w rossmanie olejek teraz z olejów naturalnych mustela ? Smaruje sobie piersi, robię delikatny masażyk, wewnętrze strony ud, łydki ramiona i kosc krzyżowa, krocze i brzuszek zostawiam na potem, ja biorę zastrzyki w brzuch więc narazie i tak nie chce smarować , a po drugie nie mam doświadczenia czt można:( wybieraj olejki gdzie jest napisane od pierwszego dnia ciąży, aczkolwiek czy pojawią się czy nie to kwestia genetyczna :(((
 
reklama
Osoby wymienione by dały znać pod postem czy chcą byc w wątku prywatny. Czekam wydaje mi się najrozsądniej do piątku włącznie na odpowiedź. Jak ktoś nie odpowie to nie będzie dodany (i później też nie będzie opcji). Pamiętajcie żeby chociaż jeden post tygodniowo dodać na założonym wątku. Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i proszę o wiadomość prywatną 💋💋
@la_mariquita @xmajloxx @Krateczka @a16s @wenus018 @Liliona89 @Pchelka25 @zxvvq @K448 @Pyśka_:) @olaola95 @dosiasamosia @poltus @Paulina9525 @lyanna94 @Charlotte9 @Monia0731 @Ollkka @kindulek @lizbona @Milka11318 @jessi.g93 @Karikari @Kamilad @Magda3211 @es88 @mEwa_87 @Dolcefarniente @Roksiemi
tak chce być w wątku prywatnym❤️ u mnie wczoraj okropny ból głowy, lekkie mdłości a tak to super, korzystamy z narzeczonym z ostatnich wakacji tylko we dwoje i jeździmy tu i tam👌 u mnie dzisiaj 10+0❤🥹 kiedy to zleciało
 
Osoby wymienione by dały znać pod postem czy chcą byc w wątku prywatny. Czekam wydaje mi się najrozsądniej do piątku włącznie na odpowiedź. Jak ktoś nie odpowie to nie będzie dodany (i później też nie będzie opcji). Pamiętajcie żeby chociaż jeden post tygodniowo dodać na założonym wątku. Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i proszę o wiadomość prywatną 💋💋
@la_mariquita @xmajloxx @Krateczka @a16s @wenus018 @Liliona89 @Pchelka25 @zxvvq @K448 @Pyśka_:) @olaola95 @dosiasamosia @poltus @Paulina9525 @lyanna94 @Charlotte9 @Monia0731 @Ollkka @kindulek @lizbona @Milka11318 @jessi.g93 @Karikari @Kamilad @Magda3211 @es88 @mEwa_87 @Dolcefarniente @Roksiemi
Jestem za 😁
 
O kurcze 😱 no mnie czeka wydatek 12 sierpnia,bo mam prenatalne i o tyle że za test Pappa płace raz tak za prenatalne zapłacę za jednego dziudziutka całość a za drugiego połowę ceny.😅
Ja dostałam skierowanie na darmowe prenatalne. Akurat moja Pani doktor musi mieć podpisana umowę z NFZ i załapałam się do niej. Fajnie bo zawsze to jakaś kasa w kieszeni :)
 
Ja dostałam skierowanie na darmowe prenatalne. Akurat moja Pani doktor musi mieć podpisana umowę z NFZ i załapałam się do niej. Fajnie bo zawsze to jakaś kasa w kieszeni :)
No mi moja też dała na NFZ skierowanie i byłam się zarejestrować to babka do mnie że w tym czasie one idą na urlop i to miesięczny... Więc musiałam zarejestrować się prywatnie i to też na "ostatnią chwilę" będę miała robione bo będę wtedy już 13+3. No jak na złość wszyscy idą na urlopy w tym czasie kiedy muszę mieć zrobione prenatalne😅
 
reklama
Ja dostałam skierowanie na darmowe prenatalne. Akurat moja Pani doktor musi mieć podpisana umowę z NFZ i załapałam się do niej. Fajnie bo zawsze to jakaś kasa w kieszeni :)
W czerwcu weszło rozporządzenie że każda kobieta w ciąży może mieć darmowe prenatalne tylko potrzebne jest skierowanie :)
 
Do góry