reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Mnie całymi dniami mdli, jem małe porcje. Od tygodnia leżę i nie ruszam się z lozka, czekam jak młoda jutro pójdzie do przedszkola to w ogóle będzie lajcik:D piersi tez mnie bolą, mam jakieś „wielkie” ( jak na moje skromne B 🤣) i obrzmiałe. Jeszcze tydzien muszę wytrzymać do kolejnej wizyty. Cały czas się stresuje i doszukuje w swoim organizmie dziwnym objawow. Cały czas mam plamienie:/
Jeżeli ciąża się utrzyma to na bank kupuje poduszkę ciążowa bo to było moje zbawienie w 1 ciazy :)
Kochana a jak to plamienie ? Zmniejsza się czy cały czas jest takie samo ?
Trzymam kciuki żeby za tydzień na wizycie było wszystko dobrze ❤️
 
Ja się już pogubiłam w swoim apetycie 😂 raz mam takie zachcianki , dziś jadłam ogórka kwaszonego , a za chwilę ciasto 😂 a za chwilę nie mogę patrzeć na jedzenie i mnie mdli … dziś wstałam rano i w ogóle nie czułam objawów , ale starałam się nie panikować , po południu wszystko wróciło i teraz leżę jak wrak z kołderką i podusią 😂 dziewczyny korzystałyście kiedyś z poduszek ciążowych ? Ja całe życie śpię na brzuchu , teraz głównie na boku , ale czytałam o tych poduszkach w kształcie „U” czy „C” , może któreś z Was korzystały i mają jakieś doświadczenia ?
Dziewczyny jak u Was z aktywnością fizyczną ? Ja przed ciążą sporo ćwiczyłam siłowo , teraz mam przerwę , myślałam że będę sobie chodzić na spacery itd ale kompletnie nie mam siły :/ nie wiem czy to moje lenistwo 😂 czy ten trymestr mnie tak męczy że lepiej narazie przeczekać a potem będzie lepiej 🙈
Poducha w C super!!! Ja korzystam od 2 lat, kupilam w biedronce i czytam książki sobie ♡ co do aktywności spacerki z mężem, sprzątanie, normalnie , zobaczymy jak dalej będę się czuć 😊
 
@Pchelka25 nie chce zapeszyć, ale mam pojedyncze plamienie, tak jak na koniec okresu. Ale co chwile mam wrażenie, ze coś mnie boli, kłuje. Już nie wiem czy od tego krwiaka, ciazy czy leżenia w łóżku 🙈
W pierwszej ciazy byłam non stop chora, leżałam pod kroplówka i wylądowałam z krwotokiem z nosa na sorze. Także teraz tez może być ciekawie 🙈 są kobiety, które nadają się do rodzenia dzieci i chodzenia w ciazy, ale na pewno ja do tego grona nie należę 🙈
 
Ojej … widzę że nie tylko ta ciąża od początku z przygodami 🙈
Ufff … oby to zwiastowało że krwiaczek się wchłonął i wszystko się pięknie układa ❤️
Kurczę powiem Ci szczerze że ja też mam cały czas takie uczucie kłucia , rozpierania , bólu … cięzko to nawet opisać , myślałam że to minie ale jutro zaczynam 8 tydzień i jest to nadal odczuwalne .
 
Ojej … widzę że nie tylko ta ciąża od początku z przygodami 🙈
Ufff … oby to zwiastowało że krwiaczek się wchłonął i wszystko się pięknie układa ❤️
Kurczę powiem Ci szczerze że ja też mam cały czas takie uczucie kłucia , rozpierania , bólu … cięzko to nawet opisać , myślałam że to minie ale jutro zaczynam 8 tydzień i jest to nadal odczuwalne .
Jak super to czytać, bo jak mnie nie boli to świruje, to samo jak boli, niby czytałam że normalne ale zaraz myśli okres ...
 
Haha ja miałam tak samo , teraz trochę się już do tego przyzwyczaiłam ale jak wstaję rano i czuję się za dobrze to pierwsza myśl : „czy jest wszystko ok „. Potem czuję jakieś kłucie , piersi bolą to trochę oddycham z ulgą ale na samym początku byłam non stop w toalecie - raz siku raz sprawdzić czy nie mam okresu 😂
 
Haha ja miałam tak samo , teraz trochę się już do tego przyzwyczaiłam ale jak wstaję rano i czuję się za dobrze to pierwsza myśl : „czy jest wszystko ok „. Potem czuję jakieś kłucie , piersi bolą to trochę oddycham z ulgą ale na samym początku byłam non stop w toalecie - raz siku raz sprawdzić czy nie mam okresu 😂
Mam takie uczucie jakby coś mi cały czas lekkiego leżało na brzuchu i cały czas siku. Czy w drugim trymestrze to mija ?
 
reklama
Mnie całymi dniami mdli, jem małe porcje. Od tygodnia leżę i nie ruszam się z lozka, czekam jak młoda jutro pójdzie do przedszkola to w ogóle będzie lajcik:D piersi tez mnie bolą, mam jakieś „wielkie” ( jak na moje skromne B 🤣) i obrzmiałe. Jeszcze tydzien muszę wytrzymać do kolejnej wizyty. Cały czas się stresuje i doszukuje w swoim organizmie dziwnym objawow. Cały czas mam plamienie:/
Jeżeli ciąża się utrzyma to na bank kupuje poduszkę ciążowa bo to było moje zbawienie w 1 ciazy :)
Trzymam kciuki by było dobrze 💋 Co lekarz mówi o tym plamieniu?
 
Do góry