reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Hej, ja dzisiaj 8+0🥹🫣 mdłości delikatnie się pojawiają, słodkie rzeczy przed ciążą pochłaniałam a teraz na samą myśl mi źle… wizytę mam 1 lipca, chciałabym już usłyszeć serduszko 🥹🥰 mam wrażenie że szybko będzie widać brzuszek bo przed ciąża byłam dosyć szczupła a teraz już to podbrzusze mam ogromnie zaokrąglone
Ja tak samo 8+0 i mam podobne wrażenie . Czasem mam taki wzdęty ten brzuszek że na dole widać jakby takie zaokrąglenie 🙈
 
reklama
Wasze rodziny już wiedzą o ciazy? Ja postanowiłam poczekać aż będzie serduszko. Jednak tak mi ciężko nic nie mówić na razie 😔 tymbardziej że mam tak dziwne smaki a codziennie widzę rodziców.
 
Wasze rodziny już wiedzą o ciazy? Ja postanowiłam poczekać aż będzie serduszko. Jednak tak mi ciężko nic nie mówić na razie 😔 tymbardziej że mam tak dziwne smaki a codziennie widzę rodziców.
U mnie wie tylko przyszła szwagierka, bo musiałam jakoś wyjaśnić moją senność i brak alkoholu na panieńskim. Tak to poczekamy pewnie standardowo do pierwszych prenatalnych. Tak robiliśmy wcześniej 😉
 
Wasze rodziny już wiedzą o ciazy? Ja postanowiłam poczekać aż będzie serduszko. Jednak tak mi ciężko nic nie mówić na razie 😔 tymbardziej że mam tak dziwne smaki a codziennie widzę rodziców.
U mnie najbliższe osoby już wiedza. Ciężko to ukryć. Tym bardziej ze muszę mieć odpowiednia dietę, biorę sporo leków ( o określonych porach), zastrzyków… i u nas w mieszkaniu sporo tych opakowań się wala… a jak gdzieś jedziemy na wieczor- jadę z siatka lekarstw właśnie:)) ale fakt, ze powiedziałam dopiero po serduszku
 
U mnie wie tylko przyszła szwagierka, bo musiałam jakoś wyjaśnić moją senność i brak alkoholu na panieńskim. Tak to poczekamy pewnie standardowo do pierwszych prenatalnych. Tak robiliśmy wcześniej 😉
A masz jeszcze jakieś objawy? Tu dziewczyny szaleją z objawami a u mnie jedynie lekka senność, trochę większy apetyt i wzdęty brzuch 😃 Dziś 5+0 i normalnie to nawet bym nie podejrzewała że jestem w ciąży 😅
 
reklama
Do góry