reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Czy tylko ja nigdy nie robiłam bety?😳🙈 Boże jak dobrze, ze nie przyszło mi to do głowy bo następna rzeczą bym się stresowała 🙈
W pierwsze ciąży w 2020 roku nie robiłam, nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. W drugiej zrobiłam test i podwóją betę, bo chciałam sobie sama potwierdzić, że jest "ok". W sumie niewiele to i tak potwierdza, w ciąży to się zepsuć może w każdym momencie. Teraz zrobiłam, bo okres mi się spóźniał, testy były negatywne, a ja siebie znam i widziałam już symptomy ciąży. Stąd robiłam 😅 Mój lekarz ani razu nie kazał. On chyba wychodzić z myśli, że jeśli nic wcześniej się nie działało źle, no to trzeba myśleć, że jest dobrze i tyle. Tak naprawdę co daje beta? Sprawdzisz czy dobrze przyrasta, jeśli coś jest nie tak, to podejrzewam, że zauważysz i bez bety. Także... beta to chyba taki psychiczny obraz, żeby czuć się lepiej, chociaż czasem sprawia, że się stresujemy niepotrzebnie właśnie.
 
Hej dziewczyny, dzisiaj 4+3. Wczoraj wieczorem jadłam obiado-kolację i dzisiaj śniadanie i wszystko jakieś takie bez smaku,tez tak macie czy tylko ja taka dziwna? 🙉🙈🙉😅
 
@krateczkaJa bym też nie robiła bety, bo robilam sobie testy, ale jestem po ivf I musiałam zrobić dla kliniki , nie robiłabym sama z siebie za duży stres ! :o
 
reklama
Do góry