reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Moi teściowie są generalnie w wieku moich dziadków, późno mieli mojego męża więc generalnie na wielu płaszczyznach mamy inne zdanie 😃 pamietam jak przed ślubem moja teściowa nie mogła przeżyć, że dekoratorka nam będzie ubierać salę, chyba z 4 razy mnie pytała „Asiu a czy nie możemy ubrać sami sali, jak na weselu Doroty i Tomka balonami i bibułą?” 🤣🤣🤣 tylko, że wesele jej córki było 18 lat temu. Albo tak samo ich wnuki- są w przedziale 5-22 lat i generalnie wszystkie ubrania po nich są na strychu u moich teściów, bo siostry mojego męża/bratowe się tymi ubraniami wymieniały po prostu i teściowa mówi już, że będziemy mieli pełno ubrań dla dziecka niezależnie od płci 😂 siostra męża z kolei mówi, że ona ma po swoich dziewczynach 14-17 lat łóżeczka, wanienki, nocniki, koniki do bujania- no wszystko jednym słowem, ale jeśli ja tego nie będę chcieć to ona to zostawi dla swoich wnuków 🤣
Nic tylko korzystać z tych wszystkich rzeczy 😊
 
reklama
dziewczyny, jakie piękne zdjęcia [emoji7] cudownie się patrzy na te nasze maluszki, nie mogę mogę doczekać kolejnej wizyty (juz w przyszłym tygodniu, będę wtedy wtedy 13 [emoji50])

.

oj jak ja bym chciała, żeby u moich rodziców były jakieś moje stare ubranka, a niestety nie ma nic oprócz mojej pierwsze pościeli (którą na pewno zabiorę dla mojego malucha)

lubię takie stare rzeczy z duszą, teściowa pokazywała mi ostatnio rzeczy po siostrze mojego męża, po mężu pewnie też mają gdzieś schowane, bardzo chętnie je wszystkie przyjmę [emoji2960] a potem przekażę dalej siostrze męża, jak przyjdzie jej czas [emoji4]
a najchętniej to bym wszystkie ubranka kupowała w sklepach vintage
 
Nie wiem czy to było pisane naprawdę czy z sarkazmem 🤣 (bez obrazy) - ale nie zamierzam ubierać dziecka w ciuszki, które mają około 20 lat, to samo się tyczy korzystania z nocnika czy wanienki, o podobnym wieku 😃
Żarty, żartami ale może 😅 lepiej przejrzyj co tam jest z tych ubranek, może akurat trafi się coś aktualnie modnego ( takiego w starym stylu) np, do sesji zdjęciowej 😀 i jeszcze teściowej zrobisz przyjemność 😀
 
Nie wiem czy to było pisane naprawdę czy z sarkazmem 🤣 (bez obrazy) - ale nie zamierzam ubierać dziecka w ciuszki, które mają około 20 lat, to samo się tyczy korzystania z nocnika czy wanienki, o podobnym wieku 😃
Z sarkazmem 😂 też miałam propozycje wanienki i łóżeczka od męża i ubranek. Nawet nie pomagało tłumaczenie że to ubranka chłopięce.
 
Śliczne zdjata, jakby się specjalnie ustawiły 😊

Jej, a ja myślałam że moja teściowa jest wyjątkiem i nie ma drugiej takiej... A tu się okazuje że jest ich więcej. Też mają na strychu wanienkę i inne rzeczy po mężu ale oprócz zabawek to nie chcieli mi nic na szczęście wciskać, łóżeczko sama chciałam bo po co kupować jak tamto przeżyło tylko mojego męża i było dobre, tylko je odmalowalam. Ale za to jak ona się wtrąca w wychowanie córki ro masakra. Często są przez to kłótnie, zwłaszcza o jedzenie. Moja córka lubi zjeść, i dobrze sobie wygląda, próbujemy z tym walczyć i ja pilnować by jak już je to coś zdrowego i żeby się ruszała jak najwięcej ale jak córka pojedzie do teściowej to ta jej za naszymi plecami wciska czekoladki statki itp i od razu sądzą przed bajkami. Jak tylko dluzej na dworze przebywa to ja wola do domu żeby się nie zmęczyła, już nie wiem jak jej przetłumaczyć. A najlepsze w tym wszystkim jest to że ona jest pielęgniarka i skończyła studia z psychologii, a wdomu taką kasze wprowadza. Nieznosze do niej jeździć.
 
zaczynam się zastanawiać kiedy szczepić się na covida [emoji848] za miesiąc myślę było już okej (około 17tyg) ale trochę się waham
 
reklama
Do góry