reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

DiamentAW, Daaags - śliczne dziecinki 🥰 💖 🤩 Wszystko mają - główki, rączki - przepięęęęęękny widok! Taki człowieczy 💖 Milena999 - ale czaaaaaad to zdjęcie 3D! Super 2 Dzidziutki 😍
Lenka - powodzenia! Czekamy na jeszcze jedną śliczną foteczkę dziś 🤩🤗
Bangsa - piękna krzywa! 👍 Super!
JoannaG - machnij ręką na głupka. Dobrze że przynajmniej wszyscy wiecie że "ten typ tak ma".
@Gosia Rumi ale Ty masz pamięć
 
reklama
Ja też chcę zdrowe dziecko... Obojętne mi czy chłopiec czy dziewczynka. Stresuje mnie ta ciąża i najważniejsze, żeby było zdrowe.
Dziewczyny mam pytanie do tych, które będą się szczepić w ciąży. W którym tygodniu zamierzacie się zaszczepić?
 
Ja po wizycie. Wszystko dobrze 😁 i nawet pozwolił mi nagrywać usg dla męża, a teraz to i ja co chwilę oglądam 😊 jestem tak zakręcona w ciąży, że cały czas myślałam, że jestem w 9+6 a to już 11+0, o jeden dzień więcej znowu mi pokazało i termin na 7 lutego. Teraz muszę ochłonąć. Zdjęcie nie tak spektakularne jak myślałam, i króciutkie usg. On nie chce długo naświetlać.
Cudeńko😘😘😘
My po prenatalnych wszystko według USG jest prawidłowo😊wyniki z krwi za tydzień. Doktor powiedział że za wcześnie na płeć itd tak mi gada że mój lekarz za parę tyg powinien już widzieć i gada tak i gada a za chwilę mi mówi na moje oko jnedno to dziewczynka a drugie to albo będzie parka albo dwie dziewczynki hehe🤭😂 według prenatalnych termin na 30stycznia. Zobacz załącznik 1296060Zobacz załącznik 1296059Zobacz załącznik 1296058
Ja pierkole.. Ale usg uchwyciło pieknie profil😍😍😍😍😍😍😍😍😍 sie na patrzeć nie mogę aaa

Gratulacje tyxh wspanialych wizyt 😍😍😍
Rozumiem. Mój teść zanim urodziłam synka miał 5 wnuczek i zawsze powtarzal, że nie ejst prawdziwym dziadkiem jeszcze. I kiedyś przy okazji jakiejś uroczystości rodzinnej, nie byłam wtedy nawet w ciąży, powiedział to przy wnuczkach, nie wytrzymałam bo widać, że dziewczynkom było przykro, i powiedziałam, że owszem, nie jest prawdziwym dziadkiem bo nie widać, żeby brał jakiś czynny udział w wychowywaniu swoich wnuczek, ważniejsze dla niego są pole i krowa, dodałam, że najłatwiej siedzieć na tyłku i komentowac. Od tamtej pory, widać, że zrobiło mu sie głupio, nigdy nie powiedział nic podobnego.

Jakby mu Sie tfu tfu chora wnuczka trafila to może inaczej by na to spojrzal. Brak słów na niektore osoby. I dobrze zes sie odezwała.. Ja też reagowałam wprost jak czułam Sie pewnymi tektsami pokrzywdzona bądź na idiotyzm machalam reka i Uśmiechając sie Robilam swoje. Bo wiele warto zlać dopóki sie to na czlowieku nie odbija. Moze i mają mnie za nerwice haha bo ja taka nerwowa. Bo zaraz mi sie cos nie podoba haha ale przynajmniej niektore osoby wiedzą jak trzepanie bezmyślne jęzorem w mojej obecności moze sie skończyć.. I tu nie chodzi o to ze chce sie klocic I lata nie odzywać bo ludzie sa tylko ludzmi ale o swoje zawalcze. Czesto jak Sie Pozwoli to wleza na głowę a potem Naprostowac to Juz trudniej.

Moj maz Dzis wrocil z katarem z pracy. Zastrzelcie MNIE!!!!
W sobote wylot. Jak dobrze pójdzie
Dzis chciałam zalozyc spodenki zapinane w pasie ( mam takie 2pary z falbana) i dupa. Za ciasno i wyglądalam smiesznie🤣
Mam większość obcislych ciuchow i problem by sie ubrac po ludzku z tym brzuszkiem 🤣🤣🤣
 
Ja tez wpadnę w wir zakupów jeśli będzie córeczka 🥰a jeśli synek to będzie ubierał po braciszku. A maz/partner ma jakieś upodobania? Mojemu wszystko jedno teraz, w poprzedniej ciąży stradnzie chciał synka, aż się wkurzałam bo chwilami wydawało mi się, że nie dopuszczał do siebie myśli, że mogłaby być dziewczynka
Mówi że chce 2 córeczkę ale z drugiej strony syna bo musi komuś przekazać swoje umiejętności i narzędzia (taki typ majsterkowicza) więc chyba mu to obojętne.
Rozumiem. Mój teść zanim urodziłam synka miał 5 wnuczek i zawsze powtarzal, że nie ejst prawdziwym dziadkiem jeszcze. I kiedyś przy okazji jakiejś uroczystości rodzinnej, nie byłam wtedy nawet w ciąży, powiedział to przy wnuczkach, nie wytrzymałam bo widać, że dziewczynkom było przykro, i powiedziałam, że owszem, nie jest prawdziwym dziadkiem bo nie widać, żeby brał jakiś czynny udział w wychowywaniu swoich wnuczek, ważniejsze dla niego są pole i krowa, dodałam, że najłatwiej siedzieć na tyłku i komentowac. Od tamtej pory, widać, że zrobiło mu sie głupio, nigdy nie powiedział nic podobnego.
Ja zazdroszczę wszystkim co mają fajnych teściów i taktowanych. Moja teściowa ostatnio stwierdziła że za mocno zapinam papersa mojej corce. To jej odpowiedziałam że ja w swoim życiu przebrałam z 500 pampersów a ona ani jednego 😂 zawsze jak przyjedzie do nas to jest jakiś problem do mojego wychowywania córki mogłabym spisać cały zeszyt złotych rad teściowej.
 
Witam się i ja.
Dzisiaj zaczęłam 9 tydzień. Jutro mam drugą wizytę, bo na pierwszej jeszcze nie było tętna. Mam mega stres bo poprzednią ciążę straciłam W 8 tygodniu. I martwię się czy teraz będzie wszystko w porządku. Mam już 5 letnią córkę.
Samopoczucie w ciąży fatalne. W pierwszej ciąży czułam się super, A teraz non stop mdłości i nie mogę nic jeść 😔😔
 
Mówi że chce 2 córeczkę ale z drugiej strony syna bo musi komuś przekazać swoje umiejętności i narzędzia (taki typ majsterkowicza) więc chyba mu to obojętne.
Ja zazdroszczę wszystkim co mają fajnych teściów i taktowanych. Moja teściowa ostatnio stwierdziła że za mocno zapinam papersa mojej corce. To jej odpowiedziałam że ja w swoim życiu przebrałam z 500 pampersów a ona ani jednego 😂 zawsze jak przyjedzie do nas to jest jakiś problem do mojego wychowywania córki mogłabym spisać cały zeszyt złotych rad teściowej.
Moja jak dostawala kataru w żłobku to zas na 2tyg lądowała u teściowej..
I najlepsze bylo jak zostawialam jej rzeczy a ona do mnie..czemu jej majteczki sa niewyprasowane😆 (prasowalam wszystko inne co uważałam ze wyprasowane byc musi)
. Smialam się... Mama ma duzo czasu to jej majteczki moze wyprasować 🤣
Albo najsmiejszejsze jak po nia przyjeżdżałam a tam z ciuchów malo Co użyte.. Bo uwaga.. Po mezu ciuchy jej zakładała 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Mam gdzies co ludzie myślą ale napewno mieli niezla zagwozdkę widząc ja taka poprzebierana na spacerach 🤣
Albo w domu dziecko spało w swoim pokoju a u tesciowej balanga do pierwszej i zapalona lampeczka.. Mowie mama ona temu nie spi. I ty tez. Zrozum.. To potem tygodniowa jazda W domu zeby dziecko przestawic😄
Kocham ja bo dobra kobieta z niej.. Dobrze mi meza wychowala haha ale jak kazdy ma swoje zagrania 😂
 
Ostatnia edycja:
Moja jak dostawala kataru w żłobku to zas na 2tyg lądowała u teściowej..
I najlepsze bylo jak zostawialam jej rzeczy a ona do mnie..czemu jej majteczki sa niewyprasowane😆 (prasowalam wszystko inne co uważałam ze wyprasowane byc musi)
. Smialam się... Mama ma duzo czasu to jej majteczki moze wyprasować 🤣
Albo najsmiejszejsze jak po nia przyjeżdżałam a tam z ciuchów malo Co użyte.. Bo uwaga.. Po mezu ciuchy jej zakładała 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Mam gdzies co ludzie myślą ale napewno mieli niezla zagwozdkę widząc ja taka poprzebierana na spacerach 🤣
Albo w domu dziecko spało w swoim pokoju a u tesciowej balanga do pierwszej i zapalona lampeczka.. Mowie mama ona temu nie spi. I ty tez. Zrozum.. To potem tygodniowa jazda W domu zeby dziecko przestawic😄
Kocham ja bo dobra kobieta z niej.. Dobrze mi meza wychowala haha ale jak kazdy ma swoje zagrania 😂
Heh ubrania po mężu też mi chciała dać więc jak dobrze liczę to mają 30 lat 😂 teściu się nie wtrąca ale teściową lubi swoje 3 grosze powiedzieć ale co zrobić jak się nudzi na emeryturze. Mi średnio męża wychowała ale już naprawilam sobie defekty 😊
 
Moja jak dostawala kataru w żłobku to zas na 2tyg lądowała u teściowej..
I najlepsze bylo jak zostawialam jej rzeczy a ona do mnie..czemu jej majteczki sa niewyprasowane😆 (prasowalam wszystko inne co uważałam ze wyprasowane byc musi)
. Smialam się... Mama ma duzo czasu to jej majteczki moze wyprasować 🤣
Albo najsmiejszejsze jak po nia przyjeżdżałam a tam z ciuchów malo Co użyte.. Bo uwaga.. Po mezu ciuchy jej zakładała 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Mam gdzies co ludzie myślą ale napewno mieli niezla zagwozdkę widząc ja taka poprzebierana na spacerach 🤣
Albo w domu dziecko spało w swoim pokoju a u tesciowej balanga do pierwszej i zapalona lampeczka.. Mowie mama ona temu nie spi. I ty tez. Zrozum.. To potem tygodniowa jazda W domu zeby dziecko przestawic😄
Kocham ja bo dobra kobieta z niej.. Dobrze mi meza wychowala haha ale jak kazdy ma swoje zagrania 😂
Ja poza body i spodenkami na chrzciny nie uprasowalam synkowi nic 🤣🙈😁 i do dziś dnia nie prasuje 😁
Moja teściowa jest raczej z tych niewtracajacych się ale nie może przeżyć 2 rzeczy. Dlaczego synek nie ma butów (nieraz już słyszeliśmy z mężem, jak pod nosem mówiła, babcia Ci da na buty bo rodzicom szkoda 🤣🤣🤣) na co ja zawsze odp, że dziecko jeszcze nie chodzi, więc po co mu buty? A druga rzecz to gdy odstawiłam małego od piersi (miał 9 miesięcy) to dlaczego daje mm a nie krowie (teściowa ma krowę i to jej 'miłość zycia') 🤷🤦😁🙈
 
Moi teściowie są generalnie w wieku moich dziadków, późno mieli mojego męża więc generalnie na wielu płaszczyznach mamy inne zdanie 😃 pamietam jak przed ślubem moja teściowa nie mogła przeżyć, że dekoratorka nam będzie ubierać salę, chyba z 4 razy mnie pytała „Asiu a czy nie możemy ubrać sami sali, jak na weselu Doroty i Tomka balonami i bibułą?” 🤣🤣🤣 tylko, że wesele jej córki było 18 lat temu. Albo tak samo ich wnuki- są w przedziale 5-22 lat i generalnie wszystkie ubrania po nich są na strychu u moich teściów, bo siostry mojego męża/bratowe się tymi ubraniami wymieniały po prostu i teściowa mówi już, że będziemy mieli pełno ubrań dla dziecka niezależnie od płci 😂 siostra męża z kolei mówi, że ona ma po swoich dziewczynach 14-17 lat łóżeczka, wanienki, nocniki, koniki do bujania- no wszystko jednym słowem, ale jeśli ja tego nie będę chcieć to ona to zostawi dla swoich wnuków 🤣
 
reklama
Moi teściowie są generalnie w wieku moich dziadków, późno mieli mojego męża więc generalnie na wielu płaszczyznach mamy inne zdanie 😃 pamietam jak przed ślubem moja teściowa nie mogła przeżyć, że dekoratorka nam będzie ubierać salę, chyba z 4 razy mnie pytała „Asiu a czy nie możemy ubrać sami sali, jak na weselu Doroty i Tomka balonami i bibułą?” 🤣🤣🤣 tylko, że wesele jej córki było 18 lat temu. Albo tak samo ich wnuki- są w przedziale 5-22 lat i generalnie wszystkie ubrania po nich są na strychu u moich teściów, bo siostry mojego męża/bratowe się tymi ubraniami wymieniały po prostu i teściowa mówi już, że będziemy mieli pełno ubrań dla dziecka niezależnie od płci 😂 siostra męża z kolei mówi, że ona ma po swoich dziewczynach 14-17 lat łóżeczka, wanienki, nocniki, koniki do bujania- no wszystko jednym słowem, ale jeśli ja tego nie będę chcieć to ona to zostawi dla swoich wnuków 🤣
Oooo, to typo moich teściów też 😁😁😁 teściowa przed chrzcinami synka, przyniosła ubranko do chrztu po mężu, mąż ma 30lat 🙈🙈🤣🤣 i powiedziała, że ma ciuszki po nim to mzoe dać ale potem trzeba oddać bo jeszcze się komuś mogą przydać więc grzecznie podziękowałam 🙈🤣🤷😁
 
Do góry