reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Hej, dzisiaj 5t+2 z obliczeń, miałam betę rano i jest 6955 mlU/ml [emoji106]
Jutro pierwsza wizyta, myślałam iść tydzień później, ale moja lekarka będzie na urlopie. Może uda się coś jutro zobaczyć [emoji1696]
Za szybko trochę masz tą wizytę i może nie być jeszcze serduszka. Tylko pogorszych sobie sprawę i same nerwy będą.
 
Bardzo Wam dziękuję za takie zdalne wsparcie.... Dziewczyny, z tego wynika jeden wniosek - nie idźcie za szybko do lekarza. Lepiej się wstrzymac do tego 6/7 tygodnia. Ile ja się nastresowalam przez ten tydzień...
Tyle analizowania, czytania, wbijania do głowy ze brak objawów napewno zwiastuje konie ciąży . Nie bylo warto prawda?
Chciałoby sie wiedziec wszystko od samej blascotysty i by wszystko szlo ksiazkowo, toczka w toczke ale jednak nie jest tak kolorowo jakby sie myślało bo kazda z nas jest inna i ciąża również.

Teraz pozytywne myslenie kochana!!! 🙏
Nic lepszego nie mozemy zrobić w tym momencie


Tak sie super czulam rano zaliczylam trening a potem jakas dupa... Jak Boga kocham nie jadamy parówek tak wczoraj mpwie do męża kup paczke Kup. Zrobię s warzywami na patelni.
Zobaczyłam przepis i dzis zrobilam i teraz mi stoi w żołądku... Gazy przez te 2 tyg daly dowiwatu tak ze przez rok tyle mi sie tego nie uzbierało 🤣🤣🤣

Szok nak to męczy

Przdz to wszystko popracowalam 2.5h dziś 🤣 dalam na luz
 
reklama
Ja niestety nie mam dobrych wieści. Dokładnie rok temu usłyszałam że serduszko naszej kropeczki przestało bić, a dzisiaj widziałam pusty pęcherzyk o nieprawidłowym kształcie, który nie urósł za dużo od ostatniej wizyty. Jest mi tak cholernie przykro... Trzymam za Was kciuki 😘
Nie wierze:(:(:(:(
 
Do góry