reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Hej Dziewczyny. Czekam na info odnośnie Waszych wizyt.
Ja dzisiaj 5+4
Wizytę mam w poniedziałek. Czyli będzie równe 6 mam nadzieję że coś wypatrzy. Będzie to pierwsza wizyta.
 
W poniedziałek zaczęły się tę delikatne plamienia, w poniedziałek byłam u lekarza, potwierdził pęcherzyk na plamienia powiedział że on nic nie widzi. Codziennie delikatnie mam zaplamiona wkładkę, a dziś wydaje mi się, że jest tego więcej niż w poprzednich dniach.
Nie pracuję fizycznie, po powrocie z pracy leze w łóżku i odpoczywam nawet nie sprzątam.
Nie wiem czy boli mnie brzuch bo z tego stresu już wszystko mnie boli
Tak się martwię, chyba pójdę dziś do innego lekarza
Ja miałam w poprzedniej ciazy jakni w tej delikatny roz kapke. A potem kawa z mlekiem 2i pół dnia przed twrmibem okresu ale Wzielam za efekt wgryzania cxyli implantacji. Ja nic nie biore.

A u ciebie to juz sama nie wiem czy to tez tym moze byc spowodowane. Wazne ze kawa z mlekiem a nie zywa krew ale skonsultowac z lekarzem warto. Bo to roznie bywa.
 
reklama
Do góry