reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dziewczyny a jak to jest jak macie wizytę na NFZ do lekarza u którego chcecie prowadzić ciążę a wcześniej byłyście na wizycie u innego lekarza prywatnie, który lekarz zakłada kartę ciąży?
Ja idę w środę prywatnie żeby zobaczyć czy ciąża prawidłowo ulokowana i czy jest serduszko ale poproszę żeby nie zakładał karty ciąży. Na nfz jestem umówiona na 14lipca i liczę, że wtedy założą mi kartę
 
reklama
Ja już po wizycie, zaczynam 8 tydzień, wszystko jest git :) Znów miałam USG i badanie ginekologiczne, badanie piersi. Dostałam skierowania na badania krwi, moczu, miałam pogadankę o suplementacji, odżywaniu, uprawianiu sportu, zalecenia na pierwszy trymestr. Dostałam jakiś test odnośnie zdrowia psychicznego i w ogóle. Powiem Wam, że generalnie bardzo przyjemna wizyta :D
 
Ja już po wizycie, zaczynam 8 tydzień, wszystko jest git :) Znów miałam USG i badanie ginekologiczne, badanie piersi. Dostałam skierowania na badania krwi, moczu, miałam pogadankę o suplementacji, odżywaniu, uprawianiu sportu, zalecenia na pierwszy trymestr. Dostałam jakiś test odnośnie zdrowia psychicznego i w ogóle. Powiem Wam, że generalnie bardzo przyjemna wizyta :D
O kurde porządne badania. U mnie wizyta trwa ok 15 min bo mam co 2 badanie ginekologiczne na każdej USG. A nic mi nie mówi bo stwierdza że to 2 ciąża więc szkoda mu czasu 😊
 
Hej, dzisiaj 5t+2 z obliczeń, miałam betę rano i jest 6955 mlU/ml 👍
Jutro pierwsza wizyta, myślałam iść tydzień później, ale moja lekarka będzie na urlopie. Może uda się coś jutro zobaczyć 🤞
 
Ja już po wizycie, zaczynam 8 tydzień, wszystko jest git :) Znów miałam USG i badanie ginekologiczne, badanie piersi. Dostałam skierowania na badania krwi, moczu, miałam pogadankę o suplementacji, odżywaniu, uprawianiu sportu, zalecenia na pierwszy trymestr. Dostałam jakiś test odnośnie zdrowia psychicznego i w ogóle. Powiem Wam, że generalnie bardzo przyjemna wizyta :D
Super wieści 🙂 jestem w szoku ze istnieją lekarze którzy poświęcają tyle czasu na wizytę 😁 fajnie trafiłaś.
Dziewczyny czy delikatne plamienie w kolorze łososiowym w 5t5d bać się tego?
Nie każde plamienie oznacza ze dzieje się coś złego ale nie można tego bagatelizować. Odpoczywaj dzisiaj dużo, może organizm daje znać że potrzebuje przerwy. Boli Cię przy tym brzuch? Bierzesz duphaston? Jak masz możliwość to skontaktuj się ze swoim lekarzem
 
Boże, ja od rana nic do ust nie potrafię włożyć. Przegryzłam teraz trzy orzeszki żeby cokolwiek mieć w żołądku ale tak się stresuje tą wizytą... W brzuchu mam jakieś rewolucje. Myślałam że jednak lepiej to zniosę... 🙄
 
Super wieści 🙂 jestem w szoku ze istnieją lekarze którzy poświęcają tyle czasu na wizytę 😁 fajnie trafiłaś.

Nie każde plamienie oznacza ze dzieje się coś złego ale nie można tego bagatelizować. Odpoczywaj dzisiaj dużo, może organizm daje znać że potrzebuje przerwy. Boli Cię przy tym brzuch? Bierzesz duphaston? Jak masz możliwość to skontaktuj się ze swoim lekarzem
W poniedziałek zaczęły się tę delikatne plamienia, w poniedziałek byłam u lekarza, potwierdził pęcherzyk na plamienia powiedział że on nic nie widzi. Codziennie delikatnie mam zaplamiona wkładkę, a dziś wydaje mi się, że jest tego więcej niż w poprzednich dniach.
Nie pracuję fizycznie, po powrocie z pracy leze w łóżku i odpoczywam nawet nie sprzątam.
Nie wiem czy boli mnie brzuch bo z tego stresu już wszystko mnie boli
Tak się martwię, chyba pójdę dziś do innego lekarza
 
reklama
Boże, ja od rana nic do ust nie potrafię włożyć. Przegryzłam teraz trzy orzeszki żeby cokolwiek mieć w żołądku ale tak się stresuje tą wizytą... W brzuchu mam jakieś rewolucje. Myślałam że jednak lepiej to zniosę... 🙄
trzymam kciuki, daj znać! Ja tez ze stresu nigdy jeść nie mogę 😬

Dziewczyny czy delikatne plamienie w kolorze łososiowym w 5t5d bać się tego?
Najlepiej skonsultuj jeszcze raz z lekarzem, może odklejać się łożysko, przechodziłam przez to w dwóch ciążach
 
Do góry