reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja niestety nie mam dobrych wieści. Dokładnie rok temu usłyszałam że serduszko naszej kropeczki przestało bić, a dzisiaj widziałam pusty pęcherzyk o nieprawidłowym kształcie, który nie urósł za dużo od ostatniej wizyty. Jest mi tak cholernie przykro... Trzymam za Was kciuki [emoji8]
Chyba jeszcze nic nie jest przesądzone, może owulacja się przesunęła i ciąża młodsza?
 
reklama
Ja niestety nie mam dobrych wieści. Dokładnie rok temu usłyszałam że serduszko naszej kropeczki przestało bić, a dzisiaj widziałam pusty pęcherzyk o nieprawidłowym kształcie, który nie urósł za dużo od ostatniej wizyty. Jest mi tak cholernie przykro... Trzymam za Was kciuki 😘
o nie 😞 bardzo mi przykro 😢 to już przesądzone?
 
Ja niestety nie mam dobrych wieści. Dokładnie rok temu usłyszałam że serduszko naszej kropeczki przestało bić, a dzisiaj widziałam pusty pęcherzyk o nieprawidłowym kształcie, który nie urósł za dużo od ostatniej wizyty. Jest mi tak cholernie przykro... Trzymam za Was kciuki 😘
Ehhhh tak mi przykro 😕 mocno tule
 
Chyba jeszcze nic nie jest przesądzone, może owulacja się przesunęła i ciąża młodsza?
Właśnie owulacja była wcześniej, już koło 10dc 😕 więc ciąża powinna być starsza. Pęcherzyk w najdłuższym miejscu miał 1,1cm bo nie był okrągły tylko taki spiczasty. Więc nawet prawidłowo nie przyrastał bo 1,5 tygodnia temu miał 0,6cm
 
Ja niestety nie mam dobrych wieści. Dokładnie rok temu usłyszałam że serduszko naszej kropeczki przestało bić, a dzisiaj widziałam pusty pęcherzyk o nieprawidłowym kształcie, który nie urósł za dużo od ostatniej wizyty. Jest mi tak cholernie przykro... Trzymam za Was kciuki 😘
Bardzo mi przykro. Łzy mam w oczach. Czy nadziei już nie ma?
 
Magdalenamadzia niepotrzebne były te nerwy, napewno kamień spadł Ci z serca
Stella o nie!! I co teraz? Co Ci lekarz powiedział?

A ja właśnie miałam stłuczkę autem, wracałam z córką z przedszkola i babka wymusiła pierwszeństwo na skrzyżowaniu i wjechała w nas, na szczęście nam się nic nie stało, córka pewnie będzie miała guza na glowie
 
Ja niestety nie mam dobrych wieści. Dokładnie rok temu usłyszałam że serduszko naszej kropeczki przestało bić, a dzisiaj widziałam pusty pęcherzyk o nieprawidłowym kształcie, który nie urósł za dużo od ostatniej wizyty. Jest mi tak cholernie przykro... Trzymam za Was kciuki 😘
przykro mi ;( co na to lekarz? Co Ci powiedział?
 
Lekarz mówi że gdyby nie znał mojej historii to dawalby szanse że zarodek się jeszcze pojawi. Ale że ja wiem że ta owulacja była wcześniej to faktycznie nie daje już nadziei że będzie dobrze... Powiedział że mogę zbadać betę, bo ja będzie spadać to zrobią mi zabieg w szpitalu, ale jak będzie przyrastac (nawet nieprawidłowo) to nikt się nie podejmie przerwania ciąży. Z resztą to ja sama nie wiem czy chce mieć znów zabieg... Znowu tyle czekania na kolejne starania 😓 może po tabletkach udałoby mi się samoistnie poronic.
Jejku, miałam tyle leków, dobre przeczucia na początku, beta pięknie rosła. Sama w to nie wierzę... 🥺
 
Ja niestety nie mam dobrych wieści. Dokładnie rok temu usłyszałam że serduszko naszej kropeczki przestało bić, a dzisiaj widziałam pusty pęcherzyk o nieprawidłowym kształcie, który nie urósł za dużo od ostatniej wizyty. Jest mi tak cholernie przykro... Trzymam za Was kciuki 😘
Kochana bardzo mi przykro. Tule mocno!!!
 
reklama
Do góry