reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Hej dziewczyny. Jestem z Marcowek ale bliżej mam do was i mam problem. Termin ogólnie mam na 6 marca, jak będzie cesarska to pewnie rozpakuja mnie w lutym i teraz mam pytanie do Was, zwłaszcza do tych które będą miały termin w drugiej połowie lutego.
Co kupujecie swoim malenstwom na wyjście na dwór? Kombinezon zimowy czy jakiś przejściowy.?
 
Hej dziewczyny. Jestem z Marcowek ale bliżej mam do was i mam problem. Termin ogólnie mam na 6 marca, jak będzie cesarska to pewnie rozpakuja mnie w lutym i teraz mam pytanie do Was, zwłaszcza do tych które będą miały termin w drugiej połowie lutego.
Co kupujecie swoim malenstwom na wyjście na dwór? Kombinezon zimowy czy jakiś przejściowy.?
Ja mam zimowy :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja mam jeden zimowy na polarze, i dwa lżejsze ocieplane ... i do tego ciepły śpiworek do wózka. Nie wiem jak to będzie. Bo pierwszy syn to jest wiecznie ciepły i spocony. Jego jak miał 3 miesiące można było ubrać jak dorosłego a zawsze był cieplutki. Chyba nie było takiej sytuacji, że był zimny ale jemu zawsze cieplej :) z czasem wyczujemy jak dzieciaki trzeba ubierać.
 
Witam,

odnośnie ubranek na wyjście to my postawiliśmy jak większość... na zimowy kombinezonik. Luty, marzec to teraz u nas zima... Do kwietnia i chłód się przeciąga. Lepiej mieć chociaż jeden ciepły. Poza tym mam w spadku dwa lżejsze, przejściowe - ale napewno do szpitala nie będę ich szykować. Ewentualnie przydadzą się jak już faktycznie zawita wiosna. Taka prawdziwa. Nie taka jak te ostatnie.

Zawsze lepiej mieć to "wyjście awaryjne" z ubrankami.

Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny. Jestem z Marcowek ale bliżej mam do was i mam problem. Termin ogólnie mam na 6 marca, jak będzie cesarska to pewnie rozpakuja mnie w lutym i teraz mam pytanie do Was, zwłaszcza do tych które będą miały termin w drugiej połowie lutego.
Co kupujecie swoim malenstwom na wyjście na dwór? Kombinezon zimowy czy jakiś przejściowy.?

Również mam termin na 6 marca, ale u nas niestety na 100% będzie cesarka w lutym.

Mam pytanie co do wyjścia ze szpitala.... Jest ogólnie zakaz przewożenia dzieci w kombinezonach i kurtkach puchowych. My kupiliśmy śpiworek do fotelika. Ale w takim śpiworku dziecko nie będzie dokładnie owinięte. Stąd moje pytanie: czy lepiej według Was założyć na bieliznę polarowy pajac, czy może jednak ciepłą bluzę z kapturem na przykład?

Dodam, że kombinezon zimowy mamy, ale nie na przejazdy autem. Mam już córkę (teraz prawie 16 miesięcy) i spędzamy mnóstwo czasu na świeżym powietrzu. Dlatego my bez kombinezonu się nie obejdziemy :)
 
reklama
Również mam termin na 6 marca, ale u nas niestety na 100% będzie cesarka w lutym.

Mam pytanie co do wyjścia ze szpitala.... Jest ogólnie zakaz przewożenia dzieci w kombinezonach i kurtkach puchowych. My kupiliśmy śpiworek do fotelika. Ale w takim śpiworku dziecko nie będzie dokładnie owinięte. Stąd moje pytanie: czy lepiej według Was założyć na bieliznę polarowy pajac, czy może jednak ciepłą bluzę z kapturem na przykład?

Dodam, że kombinezon zimowy mamy, ale nie na przejazdy autem. Mam już córkę (teraz prawie 16 miesięcy) i spędzamy mnóstwo czasu na świeżym powietrzu. Dlatego my bez kombinezonu się nie obejdziemy :)
Ja na bieliznę mam polarowy pajac. W razie potrzeby sweterek jeszcze. :)
 
Do góry