reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Kaśka 1983 witaj, gratuluje...po pierwszym CC przysługuje Ci prawo wyboru odnośnie tego w jaki sposób chcesz rodzić, wiem ponieważ u mnie to będzie już trzecia CC (teraz już bez prawa wyboru)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dotkass niby wybór mój, też o tym czytałam... ale rodzić będę w Toruniu i jakoś jeszcze nie słyszałam, żeby dali komuś decydować o czymś :) druga sprawa, znam wiele dziewczyn z Torunia, które po 1 cc i tak rodziły sn. Zobaczymy będę bliżej końca obgadam sprawę z prowadzącym lekarzem.

To nie chodzi, że się bólu boje ... bo ten fizyczny mnie nie przeraża. To jest część porodu, że boli trzeba zacisnąć zęby i skupić się na celu. Czy sn czy cc to będzie trzeba się przemęczyć. Bardziej boje się o zdrowie dziecka i tyle. I gdybym miała zaufanie, że podczas porodu sn faktycznie ktoś podejmie decyzję o cc w odpowiednim momencie wtedy mogę rodzić sn. Tylko żebym nie męczyła się kilkanaście godzin tylko po to żeby mnie ktoś na koniec pokroił i oznajmił, że dziecko ma obniżone napięcie mięśniowe.
 
Ostatnia edycja:
Witam się wieczornie. Dziś miałam mega aktywny dzień. Wpadłam w wir sprzątania i efekt taki że brzuszek się trochę spina. Czasem zapominam że jestem w ciąży:laugh2:. Ale tyle energii dziś miałam, że żal było nie wykorzystać. A teraz zasłużony odpoczynek przy zielonej herbatce:rofl2:
 
A ja dziś opadłam totalnie z sił...najchętniej już poszłabym spać i chyba tak zrobię...dobrej nocki [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam się wieczornie. Dziś miałam mega aktywny dzień. Wpadłam w wir sprzątania i efekt taki że brzuszek się trochę spina. Czasem zapominam że jestem w ciąży:laugh2:. Ale tyle energii dziś miałam, że żal było nie wykorzystać. A teraz zasłużony odpoczynek przy zielonej herbatce:rofl2:
Podobno w ciąży trzeba unikać zielonej herbaty tak samo cynamonu :( Dziś byłam na grzybach :) piękna pogoda na mazowszu :))
 
reklama
Do góry