reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Nie sądzę bo lekarka uprzedzała mnie,że tak może być i że to wynik naciągania skóry zwłaszcza,że jestem szczupła i nigdy brzucha nie miałam ale dziękuję @serena22 za radę.
 
Nie sądzę ponieważ nie swędzi on cały czas tylko chwilami ,a poza tym moja lekarka uprzedzała mnie,że może tak być i ,że jest to efekt naciągania skóry zwłaszcza,że ja zawsze byłam szczupła i nie miałam "brzuszka". Mimo wszystko dziękuję @serena22 za radę
 
@małamysz ja Amelię tez urodziłam mając 27 lat, mimo ze z moim mężem znaliśmy się długo...w tym roku strzeli nam 21 lat bycia razem (a 10 lat po slubie) to nie czuliśmy potrzeby mieć dziecka wcześniej. Współczuje zgagi, ja mam od kilku mcy- taki moj urok [emoji6]...co do swedzacej skory to nie kwestia, ze miałaś brzuch czy nie, a jej elastyczności...musisz smarować nie koniecznie czymś na rozstępy, wystarczy ją nawilżać, natłuszczać. Ja mam tak elastyczna skore ze wystarczył zawsze zwykły balsam i mam mały rozstępy na biodrze, który powstał po pierwszej ciąży, w której dużo przytyłam






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witajcie @małamysz swędzenie brzuszka pewnie jest spowodowane jego rozciąganiem. Też tak miałam w pierwszej ciąży i niestety pomimo smarowania kremami mój brzuch wyglądał tragicznie. Rozstęp na rozstępie. teraz na razie nowych rozstępów brak, ale stare zaczynają się rozciągać.
Ja pierwszego syna urodziłam mając 23 lata, ale była to nasza świadoma decyzja. Choć dużo znajomych pytało po co się rak śpieszymy. Ale nie powiem życie obróciło się o 180 stopni.
 
:)) czy w nocy też często wstajecie do toalety? Dużo pije, ale w nocy potrafię wstać nawet 3/4 razy a później ciężko mi zasnąć :(
 
reklama
Niestety długo mnie tu nie było i widzę że liczba wpisów nie do nadrobienia :)
Jestem juz na zwolnieniu wiec mam nadzieję że uda mi się byc bardziej aktywną: ) mam nadzieję że u Was wszystko w porzadku, u mnie ok, w czwartek wizyta polowkowa a od tygodnia mam zwyczaj min pół godziny czytania bajek dla maluszka;)
 
Do góry