reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witaj @ASA915 u nas już dobrze, jednodniowe choróbsko było...u nas najprawdopodobniej będzie dziewczynka, ale czekam na potwierdzenie na polowkowym które będę miała 28.09


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Dotkass dobrze ze choroba minela, u nas po kaszlu mysle ze sie dopiero zaczyna, niestety sezon chorobowy wraca. Super ze juz znasz plec, ja sie zastanawiam czy u nas maluch pokaze co ma miedzy nozkami na tym etapie ciazy bo ostatnio sie ukrywal przed pomiarami...
 
Witam się i ja:)
Moją gwiazdę zostawiłam dziś w domu bo rano miała lekki kaszel.
Spodziewamy się drugiej córci;) Tez czekam na potwierdzenie na połówkowym, aczkolwiek nie spodziewam się zmian;)

Miłego dnia:)!
 
,,Uwielbiam'' te ciążowe dolegliwości... Najpierw przez pierwsze trzy miesiące mdłości na szczęście bez wymiotów i ogólny jedzeniowstręt a teraz złapałam przeziębienie i zapalenie pęcherza moczowego...fantastycznie. Chociaż już jest lepiej po lekach,które mi przepisano ale niestety bez antybiotyku się nie obyło. Mam nadzieję,że dzidziuś ma się dobrze ale tego dowiem się dopiero za 5 dni. Zawsze się niecierpliwię przed kolejną wizytą bo lubię oglądać jak mój maluszek wariuje i to dosłownie :) Gdyby nie ciąża pewnie długo nie wiedziałabym,że mam chorobę hashimoto a tak biore leki i jest ok. Oho...herbatka z soczkiem gotowa :) Pozdrawiam wszystkie mamusie:)

Dziękuję @Dotkass i @Miś-owa za przywitanie:)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny jak tam weekend Wam mija, jak samopoczucie...U nas synek ma sie na szczescie lepiej, jutro obchodzi 4urodzinki wiec szykuje sie na swietowanie.Dzisiaj chyba poczulam pierwsze ruchy maluszka ale takie bardzo delikatne stukanie w dole brzucha :-) A jak u Was z ruchami, czujecie juz Wasze maluszki...? Widac ze weekend bo cicho jest na watku...
 
Bo wszyscy za WZ wyparowali.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
A ja czekam i czekam i nie wiem na co...tzn.nie wiem czego sie spodziewac. Pare dni temu tez wieczorem czułam takie delikatne stukanie w dole brzucha i później na drugi dzień rano ale od tamtej pory cisza i czasem sie zastanawiam czy wszystko jest wporządku i czy nie powinno byc tak,że mój maluszek powinien codziennie dawać o sobie znać zwłaszcza,że to już 19tydzień i 2dzień.
 
reklama
A ja czekam i czekam i nie wiem na co...tzn.nie wiem czego sie spodziewac. Pare dni temu tez wieczorem czułam takie delikatne stukanie w dole brzucha i później na drugi dzień rano ale od tamtej pory cisza i czasem sie zastanawiam czy wszystko jest wporządku i czy nie powinno byc tak,że mój maluszek powinien codziennie dawać o sobie znać zwłaszcza,że to już 19tydzień i 2dzień.
Mam podobnie. Czasami mały nie odzywa się kilka dni. Nasze maluszki mają jeszcze sporo miejsca w nazych brzuszkach. Czasami moga ułożyć się głębiej i wówczas nie będziemy czuć ruchow. Mój mały delikatne smyranie zastąpił juz kopniaczkami.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry