reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama

Ależ nie ma za co [emoji182]


8599rjjgotivdn5u.png
 
Witam. Jestem tu nowa☺mam problem i niewiem czy na dobrym forum pisze. Jestem w trzeciej ciazy, 16 tydz. Termin na 26 lity.W 2015 roku miałam przetaczana krew. Dwa tyg temu wykryto przeciwciala anty D dodam że z dwiema ciazami było bez problemu i teraz problem jest przez te właśnie transfuzje ( tak powiedział lekarz). Mam grupę krwi a rh+. Dwa tyg temu wynik był 1:2, a tydz później już 1:4. Przyznam że się obawiam. Czy któraś z Was też ma ten problem i tak szybko to idzie w górę ? Jestem w tym zielona.Jakie sa skutki jesli bedzie to tak szybko roslo. W szpitalu nie chcieli za bardzo nic mowic a tym bardziej ze jestem w Irlandii i podchodza troche z znieczulica.Teraz czekam na następne wyniki. Na dodatek mam miesniaka 6 cm ale nie zagraża dziecku. Dziekuje za odp☺.
 
O mamusiu ale bym zeżarła milkę oreo
emoji12.png
Cichoooooo! Przez Ciebie musiałam otworzyć ptasie mleczko... A czy Ty wiesz która jest godzina?! :p
Witam. Jestem tu nowa☺mam problem i niewiem czy na dobrym forum pisze. Jestem w trzeciej ciazy, 16 tydz. Termin na 26 lity.W 2015 roku miałam przetaczana krew. Dwa tyg temu wykryto przeciwciala anty D dodam że z dwiema ciazami było bez problemu i teraz problem jest przez te właśnie transfuzje ( tak powiedział lekarz). Mam grupę krwi a rh+. Dwa tyg temu wynik był 1:2, a tydz później już 1:4. Przyznam że się obawiam. Czy któraś z Was też ma ten problem i tak szybko to idzie w górę ? Jestem w tym zielona.Jakie sa skutki jesli bedzie to tak szybko roslo. W szpitalu nie chcieli za bardzo nic mowic a tym bardziej ze jestem w Irlandii i podchodza troche z znieczulica.Teraz czekam na następne wyniki. Na dodatek mam miesniaka 6 cm ale nie zagraża dziecku. Dziekuje za odp☺.
Witaj! Nie mam pojęcia o tym o czym piszesz... Myślę, że najlepiej zwrócić się do lekarza :)
Witam wieczornie, ja tylko melduję że jestem po wizycie i wszystko ok:) za 3 tygodnie połówkowe :)
Nie dość że miałam mieć wizytę przed 19 dopiero to jeszcze było godzinne opóźnienie :baffled: niedawno wróciłam, padam..
Mówię wam dobranoc i życzę przespanej nocy najlepiej bez pobudek:biggrin2:
Super, że wszystko jest ok:)
 
reklama
Do góry