reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Witam :)
Martula gratulacje :)
Kruszynka zdrówka
Skleroze mam od,dawna ale teraz jestem tak nieogarnieta ze szok o_O
juz nie wiem co i komu miałam odpisać

Dziś ciężki dzień w pracy, w ogóle ostatnio jakaś zmęczona jestem..
Czas na kolację. Która mi powie na co mam ochotę? :laugh2: bo nie mam pojęcia :rofl2:
Ja wlasnie robię sałatkę jarzynowa...:p:p:p
 
@przyszłamama1 gratulacje [emoji2]

Ale się najadłam spaghetti, boszzzz co za żarłok ze mnie [emoji15]...oglądałam dziś kuchenne rewolucje i tak mi się śledzia zachciało- mam nadzieje, ze R mi kupi



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Tez robiłam dziś spaghetti i tez najadłam się jak bąk :)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój synek od niedzieli kopie/puka do mnie już wyraźnie codziennie. O różnych porach ale nawet jak siedzę to czuję. Jakie to cudne uczucie.

f2w3skjol4llo8s8.png
Zazdroszczę. Możesz byc spokojna jak się odzywa.[emoji3]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy czujecie juz takie mocniejsze i regularne kopniaki maluszka?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Ani mocniejszych ani regularnych :) czułam łaskotanie przez jakieś 2 tygodnie a teraz tak od tygodnia puknięcia delikatne ale jeszcze nie ma regularności. Zauważyłam tylko ze jak ide ide ide gdzies na dworzu a potem stoję to wtedy sie wierci :)
My właśnie zjedliśmy kurczaka z różna [emoji38] jak wracaliśmy od lekarza zajechalismy do apteki, obok apteki budka z kurczakami, jak zapachniało to nie mogłam się powstrzymać [emoji16]

Martula ja to dużymi oczami czytam Twoje posty o tym co jadłaś. Albo jestes odważna albo nie masz problemów żołądkowych :)
Wcześniej hot dog teraz kurczak. A ja mam na te rzeczy ogromna ochotę ale skończy sie u mnie wzdeciami i kluciami w jelitach :/ tak przynajmniej było w 1 trymestrze a teraz sie boje jeszcze zaszaleć.
Zjadłam juz co prawda pol pizzy mrożonej podgrzewanej w piekarniku i było Ok. A tak to jeszcze unikam sosów panierek itd.
 
Ruchy - cudne uczucie, moja pierwsza utrzymana ciąża, więc wzruszeń wiele. Mały mi rządzi szczególnie po jedzeniu (dziś po bułce z sałatą, szynką i pomidorem było salto) I wieczorami. Ach ach jestem zakochana ☺️
Co do jedzenia, u mnie dziś drugi dzień rosół z indyka, a w ogóle to cały dzień myślę o jedzeniu. W sobotę mamy 1 rocznicę ślubu i mamy małą imprezkę dla najbliższych, więc dzisiaj ustalam menu, robiłam listę zakupów i właśnie z tych większych, spożywczych właśnie wróciliśmy. Mięsko zamówiłam w zaprzyjaźnionym sklepie, gdzie wiem że dostanę świeże ☺️ jutro sprzątanie, marynowanie mięsa, jutro zrobię też sałatkę warzywną, mamie zlecilam galat z kurczaka i torta ☺️ reszta w sobotę
 
reklama
Ani mocniejszych ani regularnych :) czułam łaskotanie przez jakieś 2 tygodnie a teraz tak od tygodnia puknięcia delikatne ale jeszcze nie ma regularności. Zauważyłam tylko ze jak ide ide ide gdzies na dworzu a potem stoję to wtedy sie wierci :)


Martula ja to dużymi oczami czytam Twoje posty o tym co jadłaś. Albo jestes odważna albo nie masz problemów żołądkowych :)
Wcześniej hot dog teraz kurczak. A ja mam na te rzeczy ogromna ochotę ale skończy sie u mnie wzdeciami i kluciami w jelitach :/ tak przynajmniej było w 1 trymestrze a teraz sie boje jeszcze zaszaleć.
Zjadłam juz co prawda pol pizzy mrożonej podgrzewanej w piekarniku i było Ok. A tak to jeszcze unikam sosów panierek itd.
Nie mam problemów żołądkowych, raz na jakiś czas nie zaszkodzi :) hot-dog był 2 tygodnie temu i już o nim zapomniałam [emoji23]
 
Do góry