reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Mi mała fika po 5 rano i jak ide spać, ok.22-23, z reguły tak jest,aczkolwiek są dni że jest cisza więc o regularności nie można jeszcze mówić, ale jest postęp bo do 20-22 tyg wmawiałam sobie, że wcale się nie rusza.Ostatnio w szkole rodzenia położna dawała nam posłuchać tętna dzieci i małą cięzko było zlokalizować, tak artystka tanczyla, ale udało się po chwili:)
 
reklama
Mój synek od niedzieli kopie/puka do mnie już wyraźnie codziennie. O różnych porach ale nawet jak siedzę to czuję. Jakie to cudne uczucie.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Ja tam nic nie czuję i może być jeszcze z miesiąc, zanim poczuję. Pierwsza ciąża, łożysko z przodu, więc się nie nastawiam. Za to piersi mi zaczęły cieknąć już, co mnie też nie dziwi. Miałam z nimi "cieknące" problemy od lat już, w sumie to uspokoiło się jak w ciążę zaszłam. Nie na długo :)
 
reklama
Do góry